Sir Siekier

Druga Runda PMC & LTE - League [ GT 4 Series ] Road America - 17.09.2017 godzina 21:00

97 postów w tym temacie

Godzinę temu, Sir Siekier napisał:

Jas!! Teraz droga prosta do Mistrza świata!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Taaa...
Kategorii B :0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będziesz Yasiek z nami czasem trenować w tygodniu to i wyniki się pojawią :0dirol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie wczorajszy wyścig był solidną lekcją. Nigdy nie rezygnuj z jazdy dopóki więcej niż połowa nie wyjdzie. Myślałem, że dojdzie do restartu, ae jednak nie. A co zrobisz jak nic nie zrobisz? Poniżej chwila mojej transmisji. Od 1:40 start wyścigu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo widzisz Kupczyk, jest taki słynny cytat z filmu Grand Prix

"Before you leave I want to tell you something. Not about the others, but about myself. I used to go to pieces. I'd see an accident like that and be so weak inside that I wanted to quit - stop the car and walk away. I could hardly make myself go past it. But I'm older now. When I see something really horrible, I put my foot down. Hard! Because I know that everyone else is lifting his."

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo ty zamiast porządne filmy oglądać to Powiatowego i jego debilnych gości oglądasz :sleepy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yarek goście są nie ważni tylko Powiatowy się liczy :zwyciestwo2:

Dobra bo od tematu odbiegamy :cool:

Edytowane przez gabdob

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwalifikacje pojechane znakomicie i w efekcie P1. Miałem nadzieję na walkę z Sieniem ale coś mu nie poszło. Przejechałem 4 okrążenia pomiarowe z czego jedno zostało anulowane za nie trafienie w zakręt i ścięcie toru :) Czas kwalifikacyjny osiągnięty na pierwszym pomiarowym, choć pozostałe dwa zaliczone też były blisko.

Ps. Pod koniec pierwszego pomiarowego widać przede mną jadącego na swoim okrążeniu wyjazdowym kolegę Kupczyka, który albo nie ma lusterka albo w nie nie patrzy albo też ma gdzieś, że zbliża się do niego auto jadące szybciej i z całą pewnością na okrążeniu pomiarowym, bo kol. Kupczyk wyjechał na tor ostatni. Taka jazda powinna być karana, bo karana jest wszędzie w realu. Nie, żebym domagał się kary dla kol. Kupczyka ale zwracam na to uwagę na przyszłość.

W R1 planowo przegrany start z Kubą ale że za nami zrobił się jakiś kocioł, więc udało się trochę po starcie odjechać. Fajna walka z Kubą, jedna drobna kolizja wyjaśniona w przyjacielskim gronie i pierwsza wygrana w GT4 :D

Start w R2 po formującym to jakaś komedia była. Nie wiem kto tam zamieszał już na prostej s/m ale musiałem tak ostro hamować, że aż soki z pada wydusiłem żeby nie rozwalić Kubie bagażnika :)  Potem niestety dwa duże błędy i jeden mały, koniec lewej przedniej opony wcześniej niż się spodziewałem i Arsenala nie udało się pokonać, choć było blisko. Tak więc P4 przyjąłem z wdzięcznością i pokorą.

Dzięki wszystkim za super wieczór i do zobaczenia na Imoli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Start w R2 po formującym to jakaś komedia była. Nie wiem kto tam zamieszał już na prostej s/m ale musiałem tak ostro hamować, że aż soki z pada wydusiłem żeby nie rozwalić Kubie bagażnika :) 

No właśnie ja też ostro musiałem hamować i dostałem lekkiego strzała od Seby bo ktoś z pierwszej trójki chyba nie wiedział,że na prostej start meta ogień tylko bez wyprzedzania przed linią :@

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

kolegę Kupczyka, który albo nie ma lusterka albo w nie nie patrzy albo też ma gdzieś, że zbliża się do niego auto jadące szybciej i z całą pewnością na okrążeniu pomiarowym

Nie miałem lusterka, z którym walczyłem cały trening i potem rozgrzewkę, ale już chyba wiem dlaczego. Mój błąd, bardzo Cie przepraszam. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
50 minut temu, gabdob napisał:

No właśnie ja też ostro musiałem hamować i dostałem lekkiego strzała od Seby bo ktoś z pierwszej trójki chyba nie wiedział,że na prostej start meta ogień tylko bez wyprzedzania przed linią :@

Kurde tylko bez takich :dodgy: Ja jechałem trzeci :@ Zobaczcie i posłuchajcie onboard-u Errora z R2 to będziecie wiedzieli jaka była przyczyna tego spowolnienia? Szogun nie wiedział jak to powinno wyglądać? Niestety posłuchał rady bardziej doświadczonego kolegi i tak zrobił :rolleyes: Oczywiście piszę to w żartobliwym tonie :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja powiedzialem Szogunowi abysm sie sciesnili. Emocje siegnely zenitu! Ten pierwszy powinien wybierac taktyke. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra Kubus... 

Przezyjmy to jeszcze raz... 

Najpierw walisz we mnei jak w beben! Dlaczego?? Gdzie Kultura :? 

No a teraz wisienka na torcie...

Bo jak wiadomo Jak sie Vettel denerwuje gdy ktos w Hamiltona laduje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do wątku z kwalifikacjami i tego że niektórzy nie wiedzą co się dzieje w ich otocznie tutaj ciekawa sytuacja z kokpitu Ralfinio92 (kolega wypada po za tor wytraca prędkość ale pomimo tego wraca na idealny tor jazdy nie reagując że z tyłu jedzie szybsze auto i mruga,tak to Ja :D )
cała akcja zaczyna się 12:02 polecam obejrzeć i wyciągnąć z tego wnioski 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja transmisja:

Minuta 26:30 Start pierwszego wyścigu. Start po którym Mietek wniósł na mnie wniosek o uderzenie w tył. U mnie wyglądało to tak: Trafiłam w start idealnie po czym musiałam nagle ostro hamować bo Mietek stoi jak widły w gnoju ;)  i dosłownie dotknęłam go delikatnie... więc jaka tu mowa o winie??

1:09:30 Kasiuś stanął w poprzek drogi,próbuję go wyminąć ale niestety nie udaje się i walę w niego uszkadzając cały przód... jadę tak dalej z uszkodzeniami a nie potrzebnie bo pewnie lepiej było zjechać na naprawę...

1:44:00 szesnaste okrążenie... to co tam zrobiłam na najszybszym zakręcie....zobaczcie sami:) 

No i najlepsze w całym wyścigu dla mnie, walka z Sebusiem gdzieś od 13go okrążenia do praktycznie ostatniego zakrętu...SUPER ! polecam obejrzeć całe 18 kółko:) 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz Martuś za ten road block, miałem nadzieje, że nikt się na mnie nie nadzieje, niestety trafiło akurat na ciebie... :buuu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wybacz Martuś za ten road block, miałem nadzieje, że nikt się na mnie nie nadzieje, niestety trafiło akurat na ciebie... :buuu:

Nic się nie stało, nie mam żalu :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tematu wyniki zapraszam. Oficjalne wyniki za Road America juz dostepne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz