Yarek

"Dzik Wylądował" czyli Mercedes Benz 190E 2.5-16 Evo2 Silverstone National Fun Race

19 postów w tym temacie

Jest lato 2017 roku. Ostatnie miesiące rozgrywania Project CARS. Grupa 16 Polaków zostaje przerzucona na teren Anglii. Na tor Silverstone National, położony nagranicy hrabstw Northamptonshire i Buckinghamshire. Przebrani w kombinezony niemieckich kierowców wyścigowych, wyposażeni w auta Mercedes Benz 190E 2.5-16 Evo2, próbują wykonać swoją arcytrudną misję - Mordercze 60 okrążeń w pełnym słońcu na liczącym sobie 1,64 mili torze. Czy plan się powiedzie? Kto będzie zwycięzcą tego starcia? Kto stawi się we wtorek 29 sierpnia o 22:00 by podjąć wyzwanie? 

mercedes-190e-8365.jpg.75c369c8bab8ce3cd5c895a7b258d590 (1).jpg

4717342593_85209f7279_b.jpg

Silverstone1.jpg

Nie dowiesz się jak nie spróbujesz więc zapraszam do zapisów☺️

Edytowane przez Yarek
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to nie jest tak że nie trzeba będzie przerzucać 16 Polaków do Anglii, bo kilku już tam jest?:2spam:

Wszystko super, tylko co tak późno? Chętnie Mercem bym się kopnął, ale nie o tej porze, bo skończymy po północy. Napisz jeszcze Arsenal o ustawieniach pokoju wyścigowego/fun race-owego;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w kupie sila!

Ja mysle ze max 23.30 skonczymy... bedzie wszystko real jak zwykle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Bart-as napisał:

A to nie jest tak że nie trzeba będzie przerzucać 16 Polaków do Anglii, bo kilku już tam jest?:2spam:

Wszystko super, tylko co tak późno? Chętnie Mercem bym się kopnął, ale nie o tej porze, bo skończymy po północy. Napisz jeszcze Arsenal o ustawieniach pokoju wyścigowego/fun race-owego;)

Oj Bartas smutasie. Książki nie czytałeś? Filmu nie oglądałeś, że żartu nie łapiesz. Musisz być taki party pooper? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie nie skumałem żartu:huh: Myślałem że to Twój debiut pisarski ;)

Jaka książka? Jaki film?

Trochę późno, ale jak skończymy około 23.30 to party pooper nie spóźni się do roboty na drugi dzień:0dirol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yarek wszystko fajnie a jakieś ustawienia serwera?? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seba też o to pytałem, ale odpowiedział... Error że wszystko będzie real:rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko real więc wczoraj zacząłem trening i ustawiłem datę i godzinę REAL   22:00 

Jak ktoś robi fun race  czy inne wyścigi proszę żeby wszystko było od A do Z z pełnym info.  :0shoot:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż można napisać o tym wyścigu. Dla mnie rewelacja. Ani chwili wytchnienia. 60 okrążeń na pełnym turbo. Takie lubię. 

Miał to być ostatni raz tym Mercem ale chyba poszukamy następnego tak fajnego toru i się pośmiga jeszcze raz :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super walka na poczatku. Mietek, Tomaszan , Sylwester! Mega! Przegralem z kazdym z nich. Zjechalem do pitu na zmiane opon. To byl blad. No co zrobisz jak nic nie zrobisz... Moj przejazd. 

Ja nie mam nic przeciwko kolejnemu dzikowi :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obowiązku zmiany gum nie było. Jak widać 60 kółek wytrzymały :cool:

Tak myślę, że następny Dzik będzie egzotycznie 

11ac04610a2845df19a51681bd189847--wild-boar-otters.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje Sylwester:2puchar:

Muszę iść do simracingowego psychologa, bo mam doła:037:Dwa duze błędy. Jeden w ustawieniu samochodu, a drugi w strategii. Przez to jestem mega niezadowolony ze swojego wyniku:krzeslo:

Sam wyścig dla mnie taki sobie. Na początku dostaję strzał w tył i pozycja nawet nie jest mi oddana... bo po co? W 36 min. i 25 sek. mam kontakt i ktoś przede mną przez to wypada z toru. Nie wiem czyja jest wina w tej sytuacji? Jeśli moja to sorry:angel:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak średnio twoja wina bo ktoś nieźle zjechał przed zakrętem i ciężko było zareagować w takiej sytuacji, bo oboje byliście na dohamowaniu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz