Mariusz B

Multi Platformowe Mistrzostwa DR WRC i ERC

64 postów w tym temacie

WRC  2010                                                                                                                                      ERC 2000                              

Runda 1 Rajd Walii 8 OS                                                                                                                 Rajd Niemiec 8 OS

Runda 2 Rajd Szwecji 8 OS                                                                                                             Rajd Finlandii 8OS

Runda 3 Rajd Finlandii 8 OS                                                                                                           Rajd Monaco 8 OS

Runda 4 Rajd Niemiec 8 OS                                                                                                           Rajd Walii    8OS

Runda 5 Rajd Grecji 8 OS                                                                                                               Rajd Szwecji 8 OS

Runda 6 Rajd Polski (miks Finlandii i Wali) 8 OS                                                                            Rajd Grecji 8 OS

Runda 7 Rajd Monaco 8 OS                                                                                                            Rajd Polski (miks Finlandii i Wali) 8 OS  

Na przejechanie rajdu jest 7 dni strat dziś o 18:00                                                                          Na przejechanie rajdu jest 7 dni strat dziś o 19:00 

link do

PC https://www.dirtgame.com/leagues/league/101196/wrc-pc                                  PC https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/100417/erc-pc

PS4 https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/100483/wrc-ps4                                             PS4 https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/100418/erc-ps4

XO https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/99087/xo-league                                                 XO https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/100419/erc-xo

DODANY RAJD ERC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jak pięknie. :upup:

Tylko ten ostatni, to chyba powinien mieć numerek 7, a nie 1. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O fajnie, chyba się skuszę.. tylko muszę znaleźć trochę czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plan był żeby dziś zapoznać się z trasa (po kilka przejazdów) a wyszło jak zawsze :D

Rajd Walii mam już za sobą :/

Kilka dzwonów, kilka spinów... czekam na wyniki ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanko auta są już z ulepszeniem ust? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale impre zrobiłeś Mariusz! Super! Od jutra wieczór zaczynam treningi w obu klasach i po weekendzie przejazdy rajdowe... na spokojnie żeby ukończyć:45chill:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pytanko auta są już z ulepszeniem ust? 

Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ERC skończony, dzisiaj biorę się za WRC. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ERC 2000 to jest klasa z dwoma focusami, subaru i C4? Czy klasa N z Subaru i Lancerem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rewelacja Szefie:fajnie:Dzisiaj biorę się za jazdę:2rower:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to później działa samo podlicza czasy z każdej platformy czy trzeba robić to ręcznie..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie u mnie na PS4 wchodząc w rajd Wali mam do wyboru tylko auta ERC.Tak ma być czy może pomyliłem ligi:0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaczy rajd Niemiec ma ERC a Wlia ma być WRC a nie ERC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie jest błąd. W obu klasach jest do wyboru klasa 2000.

Oczywiście na PS4. Nie wiem jak na pozostałych platformach.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rajd Walii, drugi OS i trzy minuty straty hehe.. :buuu:zaliczyłem małego dzwona i nie dostałem info że złapałem kapcia i tak sobie jechałem,:drivingauto: coś mi nie pasowało bo auto ściągało i zaliczyłem kilka efektownych rolek co się skończyło karami 15 sec i tak chyba za 4 razem sobie pomyślałem ku...a coś jest nie tak, pauza i widzę że jest zmień oponę, bo to zmieniłem i kolejne 1.5 minuty w plecy. Ten OS zniszczył mi rajd hehe...:placz:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No mi 4 OS zniszczył rajd, poleciałem w drzewa, światła rozwalone i po ciemku dotoczyłem się do mety.  Efekt Kamyk po 4 OS ma 2:15 min przewagi :pilatarczowa:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wlasnie skonczylem rajd Niemiec. Tym razem gra mi auta nie zajumala i poza 1 kara na nawrocie (za bardzo scialem) i 1 baczkiem na szybkim odcinku (pobocze mnie zassalo), calosc poszla w miare plynnie. :0dance3:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie też po rajdzie Niemiec. 20 s. w plecy do Ciebie Khasius:0wink: Udało się skończyć, jestem zadowolony :23_134_5:

Moje onboardy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ERC zrobione :] Tym razem z tylko jedną przygodą :zwyciestwo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Walia mnie zmasakrowala. :0LOL:

4:30min za kamykiem, ale co tam, wazne ze ukonczone. :zwyciestwo2:

Edytowane przez Khasius