Yarek

"Dzik po japońsku" czyli Mercedes Benz 190E 2.5-16 Evo2 na Sakitto Sprint

9 postów w tym temacie

Witamy ponownie. Tym razem zapraszam na wyścig naszym ulubionym autem Mercedes Benz 190E 2.5-16 Evo2 DTM 

mercedes-190e-8365.jpg.75c369c8bab8ce3cd5c895a7b258d590 (1).jpg

Na torze Sakitto Sprint. 

Na wyścig zapraszam w środę 6 września o 21:00.

Parametry wyścigu:

40 okrążeń poprzedzonych 15 minut kwalifikacji. Czas startu na torze 18:00. Pogoda słoneczna. 

Asysty fabryczne. Uszkodzenia zużycia, upływ czasu - rzeczywiste. 

Zapraszam wszystkich. Dobra zabawa gwarantowana☺️

Zapisy tutaj: http://pcars.com.pl/index.php?/calendar/event/91-dzik-po-japońsku-czyli-mercedes-benz-190e-25-16-evo2-sakitto-sprint-fun-race/

Sakitto_Sprint.jpg

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istnieje możliwość przesunięcia wyścigu na następny dzień, bo na innym forum w tym terminie i o tej samej godzinie jest ważny race w AC? Ja 190 jeżdżę zawsze i na Sakkito też chętnie się pojawię ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie osobiscie nie robi. Mam od wtorku wolne wiec mozna przesuwac. Jednak organizatorem jest Jarek i to na jego decyzje nalezy czekac.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Środa to jedyny dzień w nadchodzącym tygodniu gdy mam wolne i na spokojnie mogę pojechać wyścig. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tym razem nie poszło. Brak treningu, zły setup i opony się gotowały. Ale tor i wyścig chyba się uczestnikom podobał :)

Nie wiem czy następny robić. Muszę się zastanowić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam też bez treningu, ale zabawa i tak była przednia. :upup:

Szkoda tylko, że mi dupa odjeżdżała na zakrętach pod górkę, przez co chyba z 10 kontaktów ze ścianą miałem. :0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yarek wszyscy wczoraj jechali bez treningu. Ja włączyłem o 19:40 trening  i to jeszcze na torze sakito international  :0dance3:hehe za nim dostałem zaproszenie na właściwy tor trochę już pojeździłem sobię hahah:23_130_2:

Wyścig super auto, najlepsze jakim kolwiek jechałem w tej grze :)

Na pierwszym kółku próbowałem zaatakować Errrora i pospieszyłem się. Kontakt na koniec kółka ( dobrze że Ciebie gdzieś w ścianę nie wkleiłem Error :) ). Spadek na ostatnie miejsce i ostra uda pogoń. Po drodze dużo fajnej walki . Przebilem się do 2 miejsca i gdzieś na 28 kółku albo wcześniej pojawia się Sylwester dzik. Troszkę walki było ale wiedziałem że jestem już spisany na straty  . Chciałem na jednym komplecie opon przejechać ale fura po 30 okrążeniach  traciła przyczepność ( Yarek widział najlepiej ). Sylwek był juz  daleko z przodu  Error miał 43 sekundy straty. Więc postanowiłem zjechać zmienić opony i szczerze liczyłem że Tomaszan błąd zrobi na tych zużytych oponach. Plan nie wypalił Tomaszan coś tam zrobił jakiś błąd ale nie taki duży aby aż tyle stracić . Końcówka mocna i spokojna do końca dzięki świeżym oponom ;)

Super wyścig  super Auto

O to mój przejazd onboard 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.