KaczyVR6

Piąta Runda PMC&LTE - League [ Porsche Super Cup- Hockenheimring GP | Start 16.09.2017 godzina 21:30 ]

15 postów w tym temacie

Zapraszam na Piątą Rundę Porsche Super Cup na torze:

Hockenheimring GP

250px-Hockenheim2012.svg.png

Start 16.09.2017, godzina 21:30 czasu pl

ZAPRASZAMY!

Start w grze godzina 13:00

Data: 16.09.2017

Wyścig nr. 1

15 min- kwalifikacje 

5 min - rozgrzewka

R1- 29 okrążeń

- Widok wnętrza – Tak

- Ręczna skrzynia biegów – Tak

- Wspomaganie jazdy – Nie

- Domyślne ustawienia sił – Nie (odblokowana konfiguracja pojazdu)

- Linia jazdy – Nie

- TCS – Nie

- STM – Nie

- ABS – Nie

- Zużycie paliwa – rzeczywiste

- Zużycie opon – rzeczywiste

- Usterki mechaniczne – Tak

- Uszkodzenia – Pełne uszkodzenia

- Automatyczny start silnika – Tak

- Flagi i kary – Włączone

- progresja czasu x2

- progresja pogody x5

Pogoda: będzie podawana w dniu wyścigu ,  ustawiona na 4 sloty , zgodna z pogodą Live z aplikacji Accuweather ( Tor zgodny z kalendarzem )

P.S.

Zapraszam do zapisów :2rower:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry, Mikos zapalił iskierkę po ostatnim wyścigu i Hockenheim zapowiada się na wielką bitwę o punkty. Porażka nie wchodzi w grę ;p.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się wpisałem że jadę, ale mój start uzeleżniony jest od tego czy zdążę wrócić do domu? Proporcje są takie że na 10% pojadę, a 90 że nie. Jak mnie nie będzie online to nie czekajcie... z kolacją  :0wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaczy przerzuć race na niedzielę też byłem pewny że to nie sobota. W sobotę to ludzie jazzują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Niedzielę mnie nie ma, a i tak jest GT4.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj widziałem że niektórzy ostro trenują przed Hockenheim. Będzie super race. Mikos od Silverstone celuje w hattricka:0wink: Postaram się zdążyć, ale będzie ciężko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No będzie się działo, Mikos pewnie od rana do wieczora, mi wystarczy jeszcze parę kółek i jestem gotowy mam nadzieję że nie odpuścisz i będziesz o  te 3 miejsce ostro walczył, najwyżej wystartujemy 22 albo 22:30.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakraja się ostry race, ładnie Mikos, bring it on! Już widzę te światła na starcie :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pogoda, zachmurzenie duże. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będę na wyścigu :dresiarz: Jestem w domku:D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Omg co za wyscig.Zaczelo sie od kwalifikacji gdzie w ostatniej minucie jechalem po pole position,rekordy w dwoch pierwszych sektorach i piec zakretow przed meta jakis zawalidroga na drodze kompletnie mnie zablokowal :(. No coz,P2 i nadzieja na dobre tempo w wyscigu.

Start wyscigu i pierwsze pare okrazen rewelacyjna walka z Maxem, adrenalina buchala uszami ;).To bylo najpiekniejsze pare okrazen w tej serii jesli chodzi o przyjemnosc z rywalizacji dla mnie.Niestety na kolejnym okrazeniu na nawrocie Max pomogl mi wyjechac poza tor i dostalem 5 sek kary,a Max zamiast poczekac na mnie i oddac pozycje zniknal w oddali :(.Skorzystal na tym tez Pioniu ktory mnie wyprzedzil.Potem zaczely sie bledy,bo zly na ta cala sytuacje tracilem koncentracje,jakis dziwny dym wydobywal sie z mojego samochodu i kiedy zjechalem na pit stop moj inzynier poinformowal mnie ze jest jakis problem z akumulatorem i przetrzymal mnie co najmniej 10 sek dluzej niz powinien.Masakra.Potem pogon za Domanem i ten sam nawrot co z Maxem tylko tym razem to ja wjechalem w Domana i to on dostal 5 sek kary,sorry Doman,poczekalem na niego i pojechalismy dalej.Pare zakretow dalej blad Domana i p4,przedemna Bart,dogonilem go i wyprzedzilem,widzialem Bart ze miales problemy z oponami chyba.Potem 2 okrazenia przed meta wycieczka w piach i finisz na p4.To nie byl moj dzien :(.

Pozdrawiam i do nastepnego.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U weee... Piękny weekend który jeszcze trwa ;p

Q=1

R=1

Kwalifikacja zgodnie z planem życiówka i Pole Position, jest ok.

Po starcie bojaźliwie w pierwszy łuk i Mikos wykorzystuje dziurę daaamn.

Zaczyna się ostre boksowanie choć w granicach rozsądku, czuję że mam przewagę i jest dobry atak niestety dziwny błąd na motodromie i znowu muszę wąchać dupę. Po 4 okrążeniach mała spinka na nawrocie i Mikos zostaje z tyłu. Sorry ziom ale ja nie czekam w takich sytuacjach, choć szkoda tej kary to jednak chyba nie masz za złe bo nie było celowo, mały lag standardowy. 

Pioniu ładnie nadawał ale brakowało trochę tempa, gładkie zwycięstwo i komplet punktów, jest ok.

Znów wydupiło nam hosta ehh... No comment, a Bart pociągnął najniższy stopień na pudle.

Gratulacje wszystkim ochotnikom mam nadzieję że dokończymy w komplecie, pozdro i c ya online.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mikos opony i samochód u mnie były super. To ja byłem problemem:D

Znowu fuksiarskie 3 miejsce na które w ogóle nie zasłużyłem. Mikos musiałeś się baaardzo starać żebym był przed Tobą :2rower:

Przed nami SPA i Monza, czyli tam nawet nie powalczę... może na Nordschleife, bo tam czuję się dobrze? Gratulacje dla Maxa i Pionia i do zobaczenia w Belgii :upup:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Start, akcja z Mikosem i najszybsze okrążenia:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!