sebaws

Oficjalny Fun Race PC 2 wtorek 26.09.2017

53 postów w tym temacie

Pomimo błędów na początku i kilku restartów wyszło naprawdę dobre ściganie,fakt niektórzy muszą popracować nad zachowaniem na torze bo czy to Fun czy wyścig ligo to wspólny szacunek musi być.
Start do wyścigu z P8 i już na pierwszym okrążeniu uszkodzenia samochodu,decyzja o zjechaniu na naprawy okazała się błędna bo w momencie wyjazdu pojawiły się pierwsze krople deszczu,no ale kto wiedział że zacznie padać tak szybko,no nic zjazd po deszczowe opony i ogień do samego końca o to żeby coś jeszcze z tego wyścigu wyciągnąć,co prawda kolega Szogun pod koniec 8okr postanawia mnie wyrzucić z toru nie wiem czemu ale ok,wracam i walczę dalej po kilku błędach udaje się wskoczyć na P3 no i wtedy do walki włączył się Diego no gość żyć mi nie dał ale walka była czysta i przyjemna,tutaj podziękowania dla Sylwestra który mógł nas zdublować ale postanowił dać nam szansę na walkę 
Dodaję moje wideo polecam oglądać całość bo warto 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mega fajnie się jechało,  chociaż większość samotnie. Tak jak pisałem wcześniej mnie PC2 porwało :) jest jakoś inaczej niż w PC1. Mój wyścig od 1:04:00.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kupczyk po prostu jest super dla mnie. :clap:. Wczoraj miałem parę sytuacji gdzie dochodziło do kontaktu i zauważyłem że auto nie zachowuję się jak w pc 1 . Nie ma efektu sklejki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz