Mariusz B

TESTOWY FUN RACE Project CARS 2

38 postów w tym temacie

FIA-WEC-2017.jpg

Witajcie.

Jesteśmy już kilka dni po premierze Project Cars Polska więc czas na testy stabilności pokoju i przetestowanie jego możliwości konfiguracji w większym gronie. 

A więc Zapraszam każdego zainteresowanego na serię wyścigów Fun Race klasą auta GTE , zestaw torów -różne. Format Kwalifikacje 15 minut i wyścig również 15/20 minut. 

Oficjalnie zaczniemy o 19:00 w Niedzielę 01/10/17 a skończymy ... ile damy radę ;)  

Jeśli ktoś może to zapraszamy wcześniej godz 18:00 na Discord, prawdopodobnie lobby zostanie już utworzone o godz 18:00 :)

Zapraszam wszystkich na nasz komunikator Discord  https://discord.gg/xQ3RqUp  bo już nie będziemy używać TS. Apkę można zassać na komputer lub smartfon.

Jak testy pójdą pomyślnie to ruszymy czym prędzej z jakąś ligą :D 

Nazwa pokoju pcars.com.pl hasło pmccup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HF

Najbliższy weekend chrzciny u siostry, a za tydzień delegacja, więc nawet jakbym kupił grę, to bym nie dał rady. Ale nie ukrywam, że od frekwencji na tych wyścigach sporo zależy, czy zdecyduję się na zakup w najbliższych dniach. Jak wyraźnie będzie widać, że jest ekipa, to śmiało dołączę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie jest taka opcja przyszłej współpracy z raczej znanym forum simrace.pl ;)

Mamy plan aby wystartować w nd o godz 18:00 (prawdopodobnie może się pojawić kilka osób z simrace.pl) wiadomo do testów multi im więcej osób tym lepiej.

Tylko mamy mały problem który koliduje z ich wyścigiem Blind (AC) gdzie chłopaki startują o 21. Dlatego pytanie czy damy radę się zebrać o tej 18:00 w jakieś sensownej liczbie osób aby spr multi. Oczywiście testy pC2 będą trwać do bólu, kto chce ucieka na Blinda o 21 :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwazniejsza frekwencja a czy godzina w ta czy w ta to racZej bez roznicy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli mój PC pociągnie PCars2 to postaram się być. Tylko nie krzyczcie jak mikrofonu nie będę ogarniał na Discord. Na PS4 jest to bardzo łatwe i człowiek zdziadział od tej prostoty;)

Można znajomych obcokrajowców  zaprosić jakby co? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok ja się postaram być na tą 18, ale będzie to bardzo ciężkie ponieważ mały pirat też lubi kierownicę ;P

W takim razie wstawię info na simrace.pl zobaczymy jak to wyjdzie z frekwencją :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie spokojnie.. Wiadomo, że to dość wczesna pora. Na discord się zgadamy. Załóżmy ze startujemy o 18:00 kto może niech wbija, a kto nie to zapraszamy później :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kamil postawi pokój , albo Tomessi , zaczniemy o 18 ale to będą krótkie wyścigi maks 20 minut, więc można dołączyć w każdym momencie. Plusem Pcars2 jest to że można nawet wchodzić do pokoju jak się sesja kończy i już nie ma ograniczenia że 5 minut przed końcem i nie dołączymy. teraz dołączymy nawet chwile po sesji w czasie gdzie ludzie kończą ostatnie kółko pomiarowe. Aha jest nowość jak jest nawet 2 sec do końca sesji a przekroczysz linie start to można dokończyć kółko pomiarowe :D i w ty momencie jeszcze można dołączać do pokoju ;) . 

Wczoraj śmigaliśmy z Kamilem na publikach i nawet przy 30 osobach jest stabilnie i bez lagów . Chyba że mieliśmy szczęście ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Info na simrace.pl już poszło także kilka osób zapewne też się zjawi :) Pozostaje przetestować mult i jak wszystko wyjdzie ok zastanowić się nad ligą :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się pojawię
Na pewno nie o 18:00 prędzej po 20:00, może jeszcze zastanę lobby :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem właśnie po zakupie nowego PC, bo laptop nie dawał rady. Jak tylko nabędę grę i jeśli czas pozwoli to będę z wami śmigał ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Info w GTL-VRT też poszło więc może pojawić się kilka dodatkowych osób

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem fajny event wyszedł szkoda tylko, że jak to w pcars były problemy z dołączeniem i nie wszyscy chyba mogli pojechać ... Dzięki i pewnie jeszcze do zobaczenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna osoba miała problem dołączyć i to raczej po jego stronie był błąd bo do dwóch różnych lobby nie mógł dołączyć. Reszta osób jakoś nie miała problemu dołączyć do mnie czy do Kamila.

Co do testów wersja na Pc daje rade kod sieciowy stabilny. Jedyne dziwne czasem naliczanie kar przez grę. Myślę że możemy myśleć nad startem jakieś ligi.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba ze 14 osób w szczycie hehe... Tak że nie najgorzej. Jak na tydzień po premierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eh, a tak się ostrzyłem na jazdę i nie dałem rady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 osób brzmi dobrze :) ja dopiero odpaliłem kompa przed 21 z małymi problemami.. ;/ 

Czyli co liga GT3 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak była by w niedzielę o 19-20 to pewnie byłbym chętny i kilku chłopaków z GTL-VRT też się znajdzie, pewnie więcej niż wczoraj. Ale głowy nie dam 🤣

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolałbym aby była to godz 20 :)

Jeśli będzie już pomysł na ligę można uruchomić taki wyścig testowy nie liczący się do klasyfikacji :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może 19:30?  bo ja tak koło 21 usypiam synka , wiem że i pewnie mogę te 30 min później ale co do godziny 19/ 20 to dobra godzina . Tomessi no tak GT3 liga musi być nie inaczej zwłaszcza że mamy tam kosmiczny arsenał samochodów hehe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz