Mariusz B

TESTOWY FUN RACE Project CARS 2

38 postów w tym temacie

może 19:30?  bo ja tak koło 21 usypiam synka , wiem że i pewnie mogę te 30 min później ale co do godziny 19/ 20 to dobra godzina . Tomessi no tak GT3 liga musi być nie inaczej zwłaszcza że mamy tam kosmiczny arsenał samochodów hehe...

Ilość aut powala i świetne czucie i prowadzenie do tego zmienne warunki petarda w moim odczuciu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna liga co tydzień? Czy ewentualnie dwie śmigane na przemian..? Można też pomyśleć nad jakąś ligą w tyg jak będą chętni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba jedna i co tydzień jazda , patrząc ze będzie jakaś nagroda to chyba ma większy sens jedna jak dwie. druga można dać w tygodniu środa bądź piątek  ale tu zrobimy ankietę o dodatkowej lidze.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie może i lepiej jedna co tydzień.. a Druga dodatkowa liga w tyg. :) W takim razie trzeba się śpieszyć.. Zaraz listopada, a później święta itp ;)

Może uda się wystartować z liga 22.10.2017 ile rund przewidujmy..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym za tydzień jeszcze zrobił fun race Road America z przewidzianymi ustawieniami na ligę. Czyli 15 min kwali i 45 min race start 19:00? Lub 20:00 asysty fabryczne, pogoda z serwera, uszkodzenia on. Paliwo i opony realne zużycie. Obowiązkowy piy stop/ manualny oczywiście. Kary on. Nie wiem tylko czy usterki mechaniczne dać na on bo w pc1 to różnie działało ale żeby wyeliminować dziwne setupy z chłodzeniem silnika off to by się przydało jednak i usterki on, zresztą to testowy fun race by był więc można dać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry pomysł.. uszkodzenia zapewne na pełne wpływające na osiągi. Co do tych usterek mechanicznych to bym się zastanowił, ale w końcu to testowy wyścig przed ligą także można spróbować :) Jeszcze jest chyba taka opcja, że w pitstopie może się coś nam przydarzyć.. typu zgubiona nakrętka itp. To bym akurat wyłączył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20 jest spoko. Fajny pomysl mariusz z tym  testowym wyscigiem, a ze to testowy to ja bym sprobowal na on usterki, zobacZymy jak to bedzie dzialalo. No nic tylko trzeba jeszcze testowac ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest plan aby w kolejnym testowym (GT3, Road America, 8.10.2017) wyścigu włączyć te opcje.

- Usterki mechaniczne – Tak

- Błędy przy zjeździe do boksów – Tak (przy tej opcji chwilę dyskutowaliśmy i trzeba ją spr. Najgorszy scenariusz typu zagubiona nakrętka, problemy z akumulatorem itp. także wówczas tracimy kilka pozycji).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam Panowie

jak coś ja się piszę na ściganie ligowe o ile będzie ono w weekend

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowaliście manualne pit stopy? Próbowałem zmodyfikować strategie podczas zjazdu i nie udało mi się. Zawsze zaliczałem dzwona. Może być śmiesznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja byłem w picie, wymiana opon oraz naprawa karoserii, całość trwa około 32 sekund przy zniszczeniach na poziomie 30%. Zjazd jest okej, trzeba dostosować prędkość oraz zatrzymać się w miejscu postoju

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz zbindować guzik co podczas jazdy wywoła ci menu i tam możesz robić zmiany strategii itd. Domyślnie a jest na krzyżyku w dół.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz