GTPL_oldboy1957

Project CARS 2 PS4 - waszym zdaniem

104 postów w tym temacie

Ok, zgadzam się 8/10. ;)

Ale za możliwości konfiguracji to daje 10, bo nawet najmniejsza zmiana jest od razu odczuwalna.

Na razie próbuję się przestawić. Całe stanowisko do grania musiałem przearanżować bo stare nawyki mnie stopowaly... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam mam problem po aktualizacji 4.0 wywala mnie z gry i pokazuje bląd ce-34787-0 gre posiadam pudełkową i mam pytanie czy mozna cos z tym zrobic wszystko juz robilem i nic nadal lipa moze jak bym kupil z plusa nie pudelkową

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Bez różnicy jaka wersja. Kwestia gustu. Ja na przykład wolę mieć fizyczną kopię. Wracając do sprawy to czy masz płytę czy kopię  na dysku nie robi różnicy, ponieważ zawartość musi być ta sama. 

Zrób screen'a, wyślij raport z kodem błędu. Mnie zawsze pomogło, fakt że czekałem raz 2 tygodnie ale jal już  zrobili patcha, bylo po sprawie. 

Możesz spróbować jeszcze wyjąć płytę i skasować wszystkie dane z gry, ale najpierw zrób sobie kopię zapasową bo inaczej cały postęp w grze szlag trafi. No i oczywiście  ustawienia się wyzerują. Jak już ogarniesz to wrzuć z powrotem płytę. Najpierw spróbuj odpalić bez ścigania patcha. Jak ruszy to wtedy go ściągnij jeszcze raz. Znowu sprawdź. No i na końcu wgraj swoje dane z gry. 

P. S. 

11 GB Patcha które powinno być już na płycie w dniu premiery. No coż lepiej późno niż wcale. Mam najstarszą wersję PS4 i muszę przyznać że od razu dało się poczuć różnicę, szybkość działania i grafika przeskoczyły o cały level. I w końcu całe te pieprzone otoczenie toru nie skacze po warstwach. Najlepsze były drzewa bo i kolor i kształt i prześwit potrafił się zmienić w sekundę kilka razy... A teraz to nawet bym gatunek rozpoznał po liściach, chociaż mój sprzęt i tak obsługuje  tylko Full HD.  xD

Tak z ciekawości to mieliście też tak śmiesznie z tą grafiką? 

Edytowane przez Lewy89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grzebali cos z fizyka, bo inaczej się jeździ. Samochody prowadzą się lepiej, opony inaczej się zużywają. Duży plus ogólnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz