GTPL_oldboy1957

Project CARS 2 PS4 - waszym zdaniem

102 postów w tym temacie

Z skrajności w skrajność

PC2 jest całkiem inna grą. Przesiadka z pierwszej części jest sporym wyzwaniem. Inne menu, sposób poruszania się w nim, nowe tryby rozgrywki itd. Po tygodniu pracy z nową wersję mam wrażenie że przegapiłem część 2 i gram w 3. Wszystkie nowości i możliwości z początku przytłaczają, ale z upływem czasu człowiek przywyka. 

Wszystko na + względem PC1. Grafika, menu, możliwości... Najbardziej jednak na pochwałę zasługuje model prowadzenia. Grając na kierownicy czuje się wszystkie 4 koła z osobna. Gra tak dobrze odzwierciedla model prowadzenia, że od razu wiem kiedy popełniam błąd, ktore ustawienia muszę zmienić i co muszę poprawić. Jednym słowem: Niesamowite! 

Polecam wszystkim którzy lubią realną jazdę odzwierciedloną w wirtualnej rozgrywce. Gra nie wybacza błędów i pokazuje jak trudne jest prowadzenie samochodu na granicach możliwości. 

9/10

Zgadzam się z Tobą, ale tak jak byłem napalony na tą grę tak wielce byłem sfrustrowany tym jak gra się zmieniła względem części pierwszej i błędami które posiadała/posiada.

Po godzinach spędzonych z tą grą coraz bardziej mi się podoba, ale i coraz bardziej denerwują mnie błędy z którymi cały czas nic nie zrobiono np. wyjazd z PitStop i walenie w nasze auto przez SI jadące za nami, albo dojazd do pierwszego zakrętu po starcie i "destruction derby", jeszcze nie zaczniemy wyscigu a już auto na złom.

Ja daje wysokie 7 albo niskie 8/10.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, zgadzam się 8/10. ;)

Ale za możliwości konfiguracji to daje 10, bo nawet najmniejsza zmiana jest od razu odczuwalna.

Na razie próbuję się przestawić. Całe stanowisko do grania musiałem przearanżować bo stare nawyki mnie stopowaly... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz