Maxtoto112

Szósta Runda PMC&LTE - League [ Porsche Super Cup- |Spa Francorchamps | Start 30.09.2017 godzina 21:30 ]

18 postów w tym temacie

Zapraszam na Szóstą Rundę Porsche Super Cup na torze:

Spa Francorchamps 

260px-Spa-Francorchamps_of_Belgium.svg.png

Start 30.09.2017, godzina 21:30 czasu pl

ZAPRASZAMY!

Start w grze godzina 13:00

Data: 30.09.2017

Wyścig nr. 1

15 min- kwalifikacje 

5 min - rozgrzewka

R1-....  okrążeń

- Widok wnętrza – Tak

- Ręczna skrzynia biegów – Tak

- Wspomaganie jazdy – Nie

- Domyślne ustawienia sił – Nie (odblokowana konfiguracja pojazdu)

- Linia jazdy – Nie

- TCS – Nie

- STM – Nie

- ABS – Nie

- Zużycie paliwa – rzeczywiste

- Zużycie opon – rzeczywiste

- Usterki mechaniczne – Tak

- Uszkodzenia – Pełne uszkodzenia

- Automatyczny start silnika – Tak

- Flagi i kary – Włączone

- progresja czasu x2

- progresja pogody x5

Pogoda: będzie podawana w dniu wyścigu ,  ustawiona na 4 sloty , zgodna z pogodą Live z aplikacji Accuweather ( Tor zgodny z kalendarzem )

P.S.

Zapraszam do zapisów :2rower:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

1.10.2017 niedziela 19:00 CET

Data w grze zgodna z kalendarzem F1!

R1 - 6 okrążeń pochmurno 9:00 start kwali.

R2 - 20 okrążeń pochmurno, słonecznie 13:00 start w odwrotnej kolejności do sprint race, lotny.

Maxtoto - niedziela 19:00

Edytowane przez Maxtoto112

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam na chętnych do czwartku jak zabraknie to przenoszę starty na za tydzień już na nowej odsłonie autem Porsche.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak w 2 obowiązkowy pitbox, pasuje w niedzielę o 19?

To jadymy, jeszcze przed treningiem dopiero piątek, sobota odpalam trening więc Ci nie powiem a Ty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbugowane  SPA.

Kiedyś ci Mikos o tym opowiadałem że coś było nie tak na tym torze i myślałem że miało to związek z tym że dołączyłem do lobby nie przez hosta.

Dzisiaj robiłem pierwszy trening i znowu miałem ten sam problem z podsterownością mimo że miałem ten sam set i warunki. Czas około 5 sek na okrążeniu gorszy i okrutna  i podsterowność, Poniżej film rzygać się chce ehh...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co ci napisac.Ja na trenigu nie mialem takich akcji.

Mam nadzieje ze to ogarniesz.

Pozdrawiam.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dziwne to, ewidentnie nie ma skrętu. Jak żyć? ;)

Ja ci napiszę, że mega czas zrobiłeś chyba na klawiaturze ;P.

Jutro 19:00 start. Zgłosił się Bartez, Pioniu powinno być 4 muszkieterów ale może być " one on one " i tym razem mogę zebrać bęcki, zero pewności ale SPA po prostu wymiata.

Data w grze: 27 sierpień 

Edytowane przez Maxtoto112

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem z podsterownością powstał z uwagi na to że gra automatycznie przydzielała mi intermidiate compound na przód a miękkie sliki na tył :huh:. Manualne ustawienie załatwiło sprawę w czas ogarnięte :exclamation:

Q=1

R1=1

R2=1

Kwalifikacje udane i o włos szybszy od Pionia. Wyścig numer 1 zaczął się nerwowo, nie trzymałem ciśnienia a z tyłu ostre napieranie jednak po 2 kółkach się wyluzowałem Pioniu dostał karę więc gładko do mety. Przepraszam za tępe ustawienia przez co Bart wycofał się - my bad mates :cry:.

Race 2 to była istna batalia o czas i okrążenia kwalifikacyjne, bąk na Eau Rouge i odrabianie strat. Potem walka z Bartem, a później racing jak za dawnych czasów ścinanie tysiecznych i mega mega gonitwa za Pioniem, chłop stary ale taka petarda że szok. Żeby dotrzymać mu tempa wyciskałem absolutny max z siebie i Rufa. Po boksach udało się wyjść na prowadzenie i to była jedyna szansa, rozgrzane opony i mega koncentracja. Pioniu musiał skapitulować ale "what a rush!" - bije pokłony ziom.

Od tego tempa ostro grzały mi się styki a stig pada do mnie " come on push harder we need that gap " hehe sweet.

Nie wiem co się stało Mikosowi ale wycofał się także lipton - szkoda ziom. Dzięki Wam za kolejny weeked racingowy Dooman, Bart, Mikos i Pioniu, zapraszam za dwa tygodnie, ufff co za racing:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W drugim wyscigu najpierw wjechalem w kogos kto w srodku zakretu postanowil sie zatrzymac :(, samochod uszkodzony i pare okrazen dalej internet mi padl.Disconect, lipa.

Czyli podsumowujac: pierwszy wyscig dyskwalifikacja,drugi smierc internetu.Taki byl plan od poczatku ;).100% skutecznosci.

Nastepny jedziemy w pc2 czy jeszcze w pc1?

Chcialbym sie przesiasc na pc2 juz,co myslicie?

Pozdrawiam 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe w pierwszym 3 miejsce na otarcie łez, w drugim chyba Dooman miał awarię. Lipa lipa.

Pcars2 na razie jest niegrywalne więc nie ma na co się przesiadać, za dużo bugów, trzeba z miesiąc, dwa poczekać. Ja bym dokończył tą serię.

Możemy latać co tydzień została Monza, Nur GP i Brno ewentualnie na koniec Nordschleife. O ile będą chętni. Dzisiaj było zakquw... 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co za tempo chłopaki , dzięki za pożądane ściganie 12ee4e487799f794f10fcb2bb197d450.png916111dca516652948615d5098bc1f20.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brawo Panowie :clap:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wakejszon ziom, zapierd... Na budowie czy chill out?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No odpoczywam. Od soboty jestem u kolegi leśniczego w Rytlu, oglądam to co nie zostało z lasu po wichurze, jutro Nad morze 8 dni....

IMG-20171002-WA0005.jpgIMG-20171002-WA0003.jpgIMG-20171002-WA0001.jpgIMG-20171002-WA0004.jpgIMG-20171002-WA0000.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezła rzeźnia, odpoczywaj noobek i wracaj naładowany racingową energią.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spa Francorschaps w całości - przeżyjmy to jeszcze raz :23_134_5:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!