sebaws

2 H Le Mans Project Cars 2 #29.09.2017.

69 postów w tym temacie

W ostatniej chwili nastąpił szybki transfer z ekipy Forda do Astona. Lepiej płacą :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nawet, wszystko ładnie poszło jak na tego bugfesta. Dobry trening choć nie dotrwałem do deszczu to brawa przede wszystkim dla hardcorowej Marty i Adika za "no assist",  Pioniu zawiodłem się ;p. Poniżej parę akcji z ekipą i spektakularny prawie box, zupy zakrakło, tyle się działo że przegapiłem hehe:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem Max. Taki kozak jak ty i ci beny zabrakło :D? 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mexyk, widać było co robić. Obiecuję że przedostatni raz.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytając was na czatach i tu, dobrze że mnie nie było, strata czasu narazie na Pc2.... trzeba czekać na patcha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam dobrze było fajne ściganie z Sieniu i Pioniu . Szkoda że z 16 nie dojechała do końca. W końcówce mój błąd ze zmianą opon na suche ponad połowa toru była sucha ale w niektórych miejscach było jeszcze tyle wody ze masakra Screenshot_20170930-085801.png

W tym miejscu na zdjęciu było masakrycznie pełno wody. Lepszym wyborem były by opony przejściowe. Gratulacje dla wszystkich którzy ukończyli i dojechali do końca. A co się z resztą stało ???? 

Wyniki kwalifikacji i. Wyścigu

PS_Messages_20170930_090317.jpg

PS_Messages_20170930_090306.jpg

PS_Messages_20170930_090535.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczorajszy wyścig potraktowałem wybitnie testowo i na tę chwilę jestem bardzo zawiedziony. Ilość rzeczy które nie działają tak jak powinny jest stanowczo zbyt duża. Znikający zapis HUD, samozmieniające się zapisy strategii i setapu. Czytelność i działanie setupów auta w porównaniu z PC1 zdecydowanie na minus. Wczoraj kompletnie nie mogłem dogrzać opon, choć gdy trenowałem w swoim pokoju były ok. I wisienka na torcie. Pomimo ustawienia w strategii zmianę opon zgodnie z pogodą, pomimo padającego deszczu założyło mi slicki. Ja kto się skończyło, nie muszę pisać. Muszę jeszcze wiele popracować z ustawieniami pada bo nie jest dobrze. Do czasu wprowadzenia poprawek w grze chyba nie ma większego sensu się ścigać na poważnie, a jedynie dla testów, bo fanu z takich jaj, jakie podaje nam PC2 raczej nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źle zaznaczyłeś jaka strategie chcesz wybrać. W trakcie wyścigu lepiej sprawdza się wybór opon samemu. Ale jak mówię musiałeś wejść w komputer pokładowy i wybrać jaką strategie chcesz wybrać . Ustawiona jest domyślna która działa jak chce :) .a co do setup przed wyścigiem jak są 2 minut do startu trzeba znowu wejść w setupy i przywrócić zapisany ;) . Czekamy na patch z utęsknieniem a tak jedziemy kolejny Fun Race i uczymy się obsługi auta i boksu ;) z ligą trzeba poczekać 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, KaczyVR6 napisał:

Czytając was na czatach i tu, dobrze że mnie nie było, strata czasu narazie na Pc2.... trzeba czekać na patcha.

Największym problemem są setupy, ja nie mogłem ustawić kompletnie auta i jechało się bardzo źle. Taka nadsterowność na szybkich łukach że szok, jechałem na pół gwizdka a i tak dzwoniłem po bandach. Spory problem z niską temperaturą opon itd. Jest czego się uczyć a Mad studios ma co poprawiać.

Szarpanie w qually masakra, można nieźle wydupić jak przytnie.

Wczoraj było full lobby i super ściganie, każdy wiedział co ma robić i ekipa z ĢTE super spisywała się przy dublowaniu. Ja żałuję, że nie pojechałem dalej i napewno warto było poświęcić ten piątek bo trening był super.

Zapraszam na RUF cup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważyłem ciekawą rzecz z tymi strategiami postoju. To, że ja tworzysz, ustawiasz i wychodzisz to jedno, jest tam opcja po zrobieniu zmian : zapisz. 

Dopiero jak ja kliknąłem to gra przestała mi wprowadzać modyfikacje w strategii pit stopu! Może się to przydać dla osób, które narzekaly na zmiany. Są dwa zapisy tych strategii, a jeden działa tylko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej  jak na to że mało trenowałem to i tak mi poszło  dobrze .Ale myślę że jak na początek to  twórcy tego ewentu  chcieli  zjeść za duży kawał tego tortu i wprowadzili dużo  zmiennych których  uczestnicy nie ogarneli .co spowodowało taki koniec zawodów ..

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wyścig ułożył idealnie,na początku walka z Seba jego Toyota była piekielnie szybka na prostych za to moje Audi nadrabiało w wolnych sekcjach,dzięki temu udawało się nie tracić dystansu,na 8okr Seba popełnia błąd szykanach Porsche i przed zjazdem do box udaje się odzyskać pozycje. Kolejny zjazd to już bardzo szybki po opony deszczowe,w pierwszej chwili wydawało mi się ze trochę za szybko ale okazało się ze live track 3.0 działa świetnie i zmiana była trafiona idealnie,w nocy podczas padającego deszczu trochę błędów ale udawało się utrzymać P1. No i końcówka przesychający tor i mokre pobocza spowodowały nadsterowność i na teoretycznie ostatnim okrążeniu urywam przednie lewe koło,dobrze ze miałem dłużą przewagę nad jadącym na P2 Pioniu to doczłapałam się pod linie start meta i czekał aż czas upłynie i przekroczyłem metę na P1

Jeszcze wielkie brawa dla jadących klasa GTE za wzorowe zachowanie na torze i gratulacje dla zwycięzcy klasy GTE i wszystkich którzy ukończyli wyścig

Moje wideo

Jeśli film ma jeszcze ponad 2h to właściwe ściganie zaczyna się od 15-16minuty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do wyscigu to juz standartowo dramat. Ja super jade jak mam tylko jechac ale jak pitstop i inne elementy wchodza w gre to ja cienki jak polsilver jestem... No coz wyszedlem bo nie chcialem nikogo zabrac ze soba do piachu...

Natomiast widze ze nikt sie nie odniosl do epizodu z restartem. 

Na poczatku po prostu trzeba nazwac rzeczy po imieniu. MAX jestes Zerem!!. Twoje zachowanie i nastawienie do restartu powoduje ze wymiotowac mi sie chce! Nie jestes godzien z nami jezdzic nie w tej spolecznosci na ps4! Sebe wywalilo ! goscia co poswiecil swoj prywatny czas na zalozenie tematu ogarniecie zgloszen i generalnie wszystkiego ty lekka reka go odpalasz bo wypadl gdy wyscig w sumie sie jeszcze nie zaczal!?? Wszyscy pozostali zachowali sie jak nalezy zachowali sie jak zachowuja sie czlonkowie tej grupy! z szacunkiem dla jego pracy! Ty jestes nikim. Gdy bede robil jakies wyscigi lub bede partycopowal w ich tworzeniu na 1 planie mam abys ty na pewno w tym wyscigu nie wystapil. Nie ma cie.

Wszystkim innym chcialem podziekowac ze mam zaszczyt byc czlonkiem grupy gdzie pomimo wiadomych zartow jestesmy dobrze zgrana grupa! Dzieki i do nastepnego!

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, sebaws napisał:

Źle zaznaczyłeś jaka strategie chcesz wybrać. W trakcie wyścigu lepiej sprawdza się wybór opon samemu. Ale jak mówię musiałeś wejść w komputer pokładowy i wybrać jaką strategie chcesz wybrać

7 godzin temu, axeMaltesse napisał:

Zauważyłem ciekawą rzecz z tymi strategiami postoju. To, że ja tworzysz, ustawiasz i wychodzisz to jedno, jest tam opcja po zrobieniu zmian : zapisz.

7 godzin temu, axeMaltesse napisał:

Dopiero jak ja kliknąłem to gra przestała mi wprowadzać modyfikacje w strategii pit stopu! Może się to przydać dla osób, które narzekaly na zmiany. Są dwa zapisy tych strategii, a jeden działa tylko

Przed wyścigiem wszedłem w strategię, wybrałem swoją, którą miałem wcześniej zapisaną, sprawdziłem czy wszystko tam było dobrze (było, poza ciśnieniami w oponach) i ponownie zapisałem. W czasie jazdy niczego nie zmieniałem, bo nawet nie mam jak do strategii wejść, gdyż nie przypisałem do tego przycisków. Poprosiłem o zjazd do pit, zjechałem i dostałem slicki gdy na torze lało jak z cebra :)

7 godzin temu, sebaws napisał:

a co do setup przed wyścigiem jak są 2 minut do startu trzeba znowu wejść w setupy i przywrócić zapisany

Tu wszystko było ok. Na wyścigu miałem swój set. Chodziło mi o to, że sety ogólnie są mało czytelne, a wprowadzane zmiany są mało odczuwalne, więc jakaś diametralna zmiana w prowadzeniu się auta jest praktycznie niewykonalna. Dotyczy to szczególnie zawieszenia i amorów. Kupa przestawiania, a reakcji praktycznie żadnej. No i po jaką cholerę są dostępne trzy rodzaje dyfrów ??? Z ustawieniem jednego, tak jak było w Pc1, niektórzy nie radzą sobie do dziś, a teraz są trzy. Kompletnie bez sensu. A co gorsza, jeśli dobrze zauważyłem, to można ich jednocześnie wszystkich użyć. Włączenie jednego nie wyłącza drugiego :D  a można też wyłączyć wszystkie !!!

Najpoważniejszy błąd w setach to siła hamowania silnikiem. Jeśli wybierze się małe wartości, to wtedy silnikiem można dohamować tak jak trzeba ale zazwyczaj kończy się to nadsterownością i bączkami na wejściu w zakręty, bo tylne opony nie trzymają trakcji. Tym spinom można zapobiec dając najwyższe wartości w "hamowaniu silnikiem" ale wtedy silnik nie hamuje prawie wcale. Dla kogoś, kto tak jak ja dohamowań silnikiem używa bardzo często, to prawdziwy problem.

Jeśli chodzi o HUD, to mam zapisany układ z lusterkiem wstecznym. Jednak po każdym nowym wejściu do pokoju lusterka brak. Wszystko inne jest tak jak zapisałem. Muszę więc zawsze po wejściu do pokoju wchodzić w opcje HUD i ponownie zapisać układ z lusterkiem. Wtedy mam je przez cały pobyt w pokoju ale tylko do chwili wyjścia z niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo do momentu kiedy np. przełączysz na telemetrie i wrócisz z powrotem to lusterko znika :( Bynajmniej tak jest u mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś pewno inaczej robię.Zaznaczam użyj siatki.Może niepotrzebnie.No i przede wszystkim nie kumam o co chodzi z tą siatką :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siatka ustawia wszystkie elementy HUD tak by nie zachodziły na siebie. Takie równomiernie rozmieszczenie ikon na pulpicie Windows. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz