tomessi

Project CARS 2 - patches

19 postów w tym temacie

Project CARS 2 - Patch 1.1.3.2
29 WRZEŚNIA 

• Fixed a multiplayer exploit with reputation restricted lobbies
  • Fix for Dedicated Servers that would become unjoinable if the Dedicated Server was configured to control the game setup

Project CARS 2 - Patch 1.1.3
28 WRZEŚNIA 

• SI: Naprawiono różne problemy SI z wchodzeniem w zakręty oraz linią jazdy na trudnych torach

Poprawiono działanie SI w warunkach śniegu i deszczu
      Pierwsza próba poprawienia symulowanych czasów okrążeń podczas pomijania sesji niewyścigowych

• Ustawienia: Skrócono czas oczekiwania podczas przechodzenia na ekran ustawień
  • Opony samochodów: Bieżniki wyświetlają się odpowiednio po wielokrotnych zmianach opon
  • Pozostałe: Naprawiono zawieszanie się gry przy korzystaniu z wysokich wartości supersamplingu

Naprawiono sporadyczne zawieszenia, spowodowane przez brakujące siatki animacji.

Naprawiono błędy przeglądania i filtrowania poczekalni, które uniemożliwiały niektórym graczom dołączanie do gier wieloosobowych

Patch 1.1.2.0 - Multiplayer fix
23 WRZEŚNIA 

• We're rolling out Patch 1.1.2.0, to fix the problems we've been having with joining multiplayer lobbies. 
  • Lobbies between versions are incompatible, so if there's a mixture of pre- and post-patch participants in a lobby, the multiplayer session will never start. Please be sure to patch your game to the latest version as soon as possible, and help spread the word to your pals. See the Project CARS forums[forum.projectcarsgame.com] for more details.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Project CARS 2 - Patch 1.2.0.0

11 PAŹDZIERNIKA

• Usprawnienia oraz poprawki gry wieloosobowej i zarządzania poczekalnią.
  • Usprawnienia oraz poprawki dźwięku i efektów dźwiękowych.
  • Usprawnienia oraz poprawki powtórek i kamer powtórek.
  • Poprawa wsparcia klawiatur USB.
  • Usprawnienia, poprawki i naprawa tempa kariery.
  • Usprawnienia i poprawki różnych opon samochodów oraz ustawień standardowych.
  • Poprawki i zmiany interfejsu oraz procedur konfiguracji.
  • Zmiana domyślnych asyst dla grających na padzie.
  • Poprawki oraz usprawnienia świateł przednich i hamowania.
  • Poprawki oraz usprawnienia działania i wyglądu modułu ICM.
  • Usprawnienia i poprawki wsparcia dla kierownic.
  • Poprawki oraz usprawnienia niektórych kombinacji pogody i opon.
  • Optymalizacja torów w grze.
  • Krocie poprawek oraz usprawnień renderowania i wydajności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ooooo dobry news , oby dodali w końcu kilka tych brakujących opcji w lobby jak pomijanie sesji, czy sprawę z przechodzeniem pomiędzy sesjami, optymalizacja tez powinna być zwłaszcza na niektórych torach podczas jazdy nocnej , gdzie FPS dziwnie mocno spadał, Mi nawet w deszcz nie spadał tak FPS jak na niektórych torach w nocy , masakra jakaś . Poprawki w oponach to może Lambo zacznie się fajnie prowadzić albo Benek hehe. Hamowanie oby było z tym lepiej nie gorzej bo tez jakoś dziwnie te hamulce działały niby się miało ABS a przy dohamowaniu niektóre auta spinowały na ABS, tak nie powinno być. Plus Dla SMS że wydają dość często te porwaki więc może tym razem szybciej połatąją grę jak PC1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauwazylem że od ostatniego patcha przy uruchamianiu gry łapie zawieche tuż po wyświetlaniu producenta gry (pierwszy ekran po odpaleniu). Odwiesza się po wciśnięciu tab+alt. Potem w czasie gry jest dziwna rzecz. Jadę np 100km/h i rozpędzam się np. po wyjściu z zakrętu i obraz jak i samochód zostają na tej prędkości. Jednak licznik np pokazuje już 180km/h a obraz dalej jak na 100.

Po ok sekundzie nagle obraz przyspiesza jak bym jechał z 800km/h po czym wszystko wraca do normy. I tak mam co pare minut. Nie pomaga wyłączanie gry i kompa. Po prostu za którymś włączeniem jest już dobrze.

Wcześniej było ok. Podczas tego nie zaobserwowałem spadku fps czy zmian np w zużyciu chwilowego ramu, cpu i gpu. Wszystko w normie jak zawsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie zatrzymania to bardziej mi wyglądają, jakby dysk coś doczytywał. Masz zainstalowane na SSD, czy HDD? Jeśli na HDD, to zobacz czy jakiejś defragmentacji nie trzeba, czy też innego czyszczenia...byle na sucho ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na forum sms widzialem dyskusje o tym przypadku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie zatrzymania to bardziej mi wyglądają, jakby dysk coś doczytywał. Masz zainstalowane na SSD, czy HDD? Jeśli na HDD, to zobacz czy jakiejś defragmentacji nie trzeba, czy też innego czyszczenia...byle na sucho

Na ssd i to nowym mam go od niedawna ale patch wyszedl juz po zamontowaniu dysku i przed update bylo dobrze. I robie co pare dni TRIM czyszczenie pozostałości po usunietych plikach oprogramowaniem od sandisk bo tej firmy mam dysk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 hours ago, kamil7199 said:

Panowie doszli tam do jakiegos rozwiazania?

Nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Panowie doszli tam do jakiegos rozwiazania?

Chyba znalazłem sposób. Sprawdziłem sspojnosc plików gry przez steam i ponownie zainstalowałem poprzez wymuszenie z ustawien sterowników nvidii. I chyba pomogło. Wczoraj nie zauważyłem tego zjawiska. Sprawdze jeszcze dziś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sory ze post pod postem ale juz nie moge edytowac. Problem wystepuje nadal. Na filmiku nagralem to z powtorki jakosc kiepska bo telefonem nagrywalem. PC2 nie chce se minimalizowac;/

Link

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napisz jakiego masz kompa , jakie detale i jaka rozdziałka na której grasz, bo mi to trochę wygląda jak by procesor nie domagał.

up.Ja bym spróbował obniżyć detale na low i wtedy zobaczyć, bo widzę ze grasz na laptopie a w nim grafika chyba nie najwyższych lotów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gram na asus rog g550jk cpu i7 4700hq 2.40ghz ram 8gb od samsunga gpu nvidia gtx 850m dysk ssd sandisk ultra 2 plus windows 10 home 64bit laptop ma juz 3 lata.

Ustawienia mam takie jak na foto (ta gra jest dziwna, ani ja zminimalizować ani nawet ssc nie moge zrobic).

Co do fps to mam przeważnie 35-60 zależy od toru i mimo tego nie tnie da sie grać spokojnie nawet po sieci bez problemów. W innych grach tego nie ma tylko w PC2.

Zrobilem reinstal gry i narazie tego nie ma.

W osd odpalilem procentowe uzycie cpu i gpu.

Cpu 29-30% a gpu 100% jednak gpu nawet na niewymagajacej grze ma 100%.

Do tego mam program od asusa na podkrecenie gpu tzw "turbo".

Zastanawiam sie bo z 8 gb ramu wykorzystuje 4400-5500mb czy dolozenie jeszcze 8gb cos polepszy.c0e0ff44cfe01d4c1abe84dda8b4c018.jpg27bc28de379967457097b3f561d1fd23.jpg

Edit jak to wystapi sproboje wgrac poprzedni sterownik od gpu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyłącz ten supersampling bo przy twojej grafice to nie potrzebnie obciąża gpu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyłącz ten supersampling bo przy twojej grafice to nie potrzebnie obciąża gpu

Ok chodź strasznie pogarsza to grafikę sprawdzę jutro bo dziś brak czasu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma ktos info kiedy mozna sie spodziewac patcha? Do tygodnia, miesiaca? do konca roku?

Wiem ze pojawily sie patche dla beta wersji. Wiec cos sie zbliza i ma byc duuuze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz wiem co jest przyczyna tego dziwnego zachowania program ccleaner. Jak wystapilo to spowolnienie wylaczylem ccleaner i sie unormowalo. Mariusz miales racje cpu mialo wtedy 80-95% zuzycia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnie robiło się w Assetto Corsa jak proc nie domagał niby fps był wysoki a obraz na ekranie spowalniał, winny był zbyt mocno obciążony CPU. Ważne że znalazłeś przyczynę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz