Yarek

Świątynia Prędkości czyli Grand Prix na torze Monza 1967

21 postów w tym temacie

Tak na szybko wpadam z propozycją wyścigu jutro. Wiem, że znaczna większość z was woli tylko GT3. Albo GT3. Ewentualnie GT3.

Ja proponuję trochę klasyki. W PCars2 pojawiło się trochę historycznych układów torów jak Spa czy Monza. Z historycznych bolidów F1 jest na razie tylko Lotus. Może się pojawi Ferrari czy inny BRM. 

W niedzielę 1 października o 21:00 zapraszam chętnych na wyścig autem Lotus49u8dvtdfa7jbz.png

Na torze Monza w layoucie 10km z 1967 roku

IMG_20170930_200826.png

Wyścig 25 okrążeń poprzedzony 30 min. kwalifikacji. Będzie dla funu bo na razie PCars2 jest niedopracowany. Pogodę planuję słoneczną, pitstop automatyczny, zużycia i asysty realistyczne. Uszkodzenia zrobimy 1 krok wstecz od katastrofy ;)

Kto zainteresowany niech da znać poniżej albo na PSN. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jade

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sebawrc, chętnie pojadę jak tylko zdążę ogarnąć inne tematy. Btw dlaczego 95% wyścigów online to gt3/GTE? Trochę smuteczek bo na necie ciężko znaleźć coś innego np. F1,road c,d,e,f..

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sebastian, spokojnie, organizacja się dopiero rozkręca. Nie wywołuj dzika z lasu. Uwierz :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są nowe furki w gt3 to w pyte wyścigów. Lamborghini i Ferrari dają frajde:)

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie wygląda to tak. Zgłosiły się następujące osoby:

1.ArsenalHD 

2.ErrorPL

3.Danek8889

4.Starzi535

5.Tomaszan

6.Sebaws

7.AxeMatlesse

8.Martusia_PL

9.Sylwester

10.Ralfino92

11.MietekPL

12.Kupczyk

13. WRL_Catani

14.Pioniu(?)

15.Sieniu (?) 

16.Gebskyt(?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie możesz wykreślić impreza rodzinna i niema szans żebym się wyrobił,a bardzo ubolewam bo Lotus i klasyczna Monza przypasował mi idealnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słabo Panie organizator. Przy takich błędach on-line w PC 2  nie robić chociaż jednego restartu ....:2rower:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

#smuteczek... 

Refleksja moja ogolna jest taka ze zamiast zaczynac woniejszymi seriami jak w pc1 to my odrazu walimy na maxa. No i efekt tego wszystkiego jest taki ze sie wszyscy rozpiermandalaja... No nie podobalo mi sie wczoraj. Dobrze byloby na kogos zwalic wine no ale zawiodlo wszystko chyba. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj na Pc testowaliśmy gre online w szczycie było około 14 osób i było stabilnie zero lagow. Wiec na pc kod sieciowy jest ok. Na publiku z Kamilem jechaliśmy w 32 osoby i tez bez problemu, pomijając idiotów. Jedyne co jest trochę niezrozumiałe to dziwne czasem naliczanie kar. Manualny pit stop bajka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój przejazd od 6:10 minuty filmu. Zero problemów z silnikiem czy innymi rzeczami :) Setup default, tylko skrzynia chyba 4:111

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cos bym pierdalnol  lotusem robaczki co wy na to ? Yrek czekam na jakiegos priwa 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz