sebaws

GT 3 GP Austin 05.10.2017 Godzina 21:00

85 postów w tym temacie

Jadę koledzy Audi R8 LMS.przepraszam za zmianę ale Ferrari wpisałem z automatu.do czwartku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybieram Lamborghini Huracan

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, sebaws napisał:

@GTPL_oldboy1957 a ten drugi Mercedes SLS ??

A ten drugi Mercedes SLS to Mercedes AMG GT3 :D 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kary są tak mega skopcone, że będzie fun jak nic :) Wczoraj trochę jeździliśmy i zauważyłem następujące błędy. W kwalifikacjach na dohamowaniu do pierwszego zakrętu kara nie wiem za co, i tak przez pare okrążeń (cztery koła na czarnym). Potem w wyścigu Tomaszan wypadł z toru i wracając na niego uderzył we mnie, ale to ja dostałem kare i musiałem mu oddać pozycję.  Oldboy też miał podobną sytuację.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No z tym przydzielaniem kary na prostej przed pierwszym zakrętem to niezłe jajca. Jak jeździłem wczoraj samemu dla poznania auta, to na 10 okrążeń, 8 mi nie zaliczyło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się. Czasami się minie linię Start/Meta i już okrążenie pomiarowe jest anulowane. Masakra jakaś. Kiedy ten wyczekiwany patch nadjedzie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie Tomaszan stanął w poprzek, więc chcąc go ominąć żeby nie było rozwałki, musiałem wyjechać poza tor. Po powrocie na tor, komunikat dyrekcji wyścigu, że muszę oddać pozycję i odliczanie czasu na to oddanie :D Dostałem też karę przesunięcia o 1 pozycję na starcie za rzekome przekroczenie prędkości w na pit line, choć ogranicznik wyłączyłem już za znakami :D Hamowanie do 1 zakrętu to już klasyka baboli. Dodam też, że jest wiele takich miejsc na torze, gdzie jadąc 2 kołami po czarnym dostaje się ostrzeżenie lub karę za przekraczanie granicy toru. W tych warunkach poważne ściganie nie ma sensu i najbliższe eventy każdy musi traktować jako testy i zabawę, bez żadnej spiny i wzajemnych pretensji, niezależnie od tego czy będzie jakaś punktacja, czy też jej nie będzie.

Dobija mnie tez sposób zapisywania setupów i ich wgrywanie. Np. przed wyścigiem wybieram ustawienia z określoną ilością paliwa, a na starcie mam zupełnie inną ilość niż wybrałem. W związku z tym nie jestem pewny co za setup mam w wyścigu i skąd się wziął :) Wiem, że paliwo nie jest automatycznie dobierane do długości wyścigu, bo na 15 min. wyścigu zalało mi 65 litrów :D Wciąż próbuję to rozkminić ale nie wiem o co kaman.

Ps. Zapomniałem o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Wyrównanie osiągów aut danej klasy. W Pc2 jest jeszcze większy szajs niż w Pc1. Różnice w osiąganych czasach poszczególnymi autami praktycznie wykluczają możliwość rywalizowania w klasach. Aby to było możliwe ewentualny organizator takiego eventu musiałby najpierw przetestować wszystkie auta z danej klasy, znaleźć to najwolniejsze, a potem w pozostałych indywidualnie ograniczać osiągi do poziomu najsłabszego. Wtedy każde wybrane do evenyu auto miałoby indywidualny ogranicznik osiągów, który każdy startujący musiałby w swoim aucie ustawić. Tylko że jedynym sposobem na sprawdzenie czy nikt nie próbuje oszukać jest wrzucenie przez każdego filmu obejmującego czas od rozpoczęcia sesji do startu wyścigu, z pokazanymi setupami z wprowadzonym ogranicznikiem. Po prostu organizator musi widzieć czy wszyscy maja prawidłowo ustawione ograniczniki. Jeśli organizator tego nie zrobi, to wszyscy będą chcieli jechać najlepszym autem, co jest oczywiście normalne. Ale wtedy nie będzie to już rywalizacja w klasie, a rywalizacja jednego modelu auta.

Edytowane przez GTPL_oldboy1957

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może po prostu wyłączać kary i po problemie z tym dziwnym naliczaniem, na PC też to zauważyłem ze kary są jakieś z dupy i nie wiadomo czasem za co się je dostaje.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Old zawężamy k... Zawężamy :23_129_8:

4 godziny temu, Kupczyk napisał:

Kary są tak mega skopcone, że będzie fun jak nic :) Wczoraj trochę jeździliśmy i zauważyłem następujące błędy. W kwalifikacjach na dohamowaniu do pierwszego zakrętu kara nie wiem za co, i tak przez pare okrążeń (cztery koła na czarnym). Potem w wyścigu Tomaszan wypadł z toru i wracając na niego uderzył we mnie, ale to ja dostałem kare i musiałem mu oddać pozycję.  Oldboy też miał podobną sytuację.

To są te nowe ficzery o których mówił axe. 

Teraz tylko malutki paczyk i można się ścigać jak Kubika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako, że będzie to mój debiut z wami w PC 2 to mam pytanie odnośnie organizacji lobby. Czy macie utworzoną grupę na PSN do kontaktu, bo rozumiem, że będzie jakieś hasło do pokoju, chyba, że wysyłacie zaproszenia:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minutes ago, Bilasek21 said:

Jako, że będzie to mój debiut z wami w PC 2 to mam pytanie odnośnie organizacji lobby. Czy macie utworzoną grupę na PSN do kontaktu, bo rozumiem, że będzie jakieś hasło do pokoju, chyba, że wysyłacie zaproszenia:)

Jest grupa GT4 obecnie, której nazwa jest edytowana oraz InfoOnly. Pogadaj z @Sir Siekier, @KaczyVR6 lub @sebaws to cie dodadza do chatów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luzik, Bilasek jak najbardziej ogarnięty Driver, zasady crc są mu znane, jak i Fair play na torze.

Szerokość, przyczepności :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja właśnie przejechałem 8 kółek z rzędu nie dostałem żadnej kary. Może jednak gdzieś Panowie coś zrobili ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Mariusz B napisał:

Ja tam w PCars2 jeszcze za nic kary nie dostałem. Panowie chyba się nie bardzo orientują na torze:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie bardzo. Skoro piszę Ci, że cztery koła na asfalcie ,a na dohamowaniu wyskakuje kara to chyba coś jest na rzeczy? Zaraz usiąde i nagram Wam to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli karę miałeś na wcześniejszym kółku po rozpoczęciu nowego okrążenia pomiarowego dostajesz karę z automatu na uspokojenie się :0shoot:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, sebaws napisał:

Jeżeli karę miałeś na wcześniejszym kółku po rozpoczęciu nowego okrążenia pomiarowego dostajesz karę z automatu na uspokojenie się :0shoot:

Bez sensu. Popełniam błąd w S-kach i dostaję karę. I potem znowu kara na początku nast okrążenia? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz