sebaws

GT 3 GP Austin 05.10.2017 Godzina 21:00

85 postów w tym temacie

Czyli z karami na kwali jest prawie tak jak w PC1. Wyjechałeś poza tor, to nie zaliczało ci bieżącego okrążenia i następnego. Tylko w PC1 nie zaliczało następnego wtedy, gdy wyjechałeś poza tor pod koniec poprzedniego okrążenia, jak się nie mylę.

Co do dzisiejszego wyścigu, to jest kilka wniosków.

1. Dopóki kary nie będą działały tak jak powinny i kary nie będzie dostawał poszkodowany w jakiejś sytuacji, to moim zdaniem należałoby je wyłączyć.

2. Bez wcześniejszego zrównoważenia osiągów aut w danej klasie wyścigi z udziałem wielu tak różniących się osiągami aut nie mają większego sensu.

3. Host nie może zapominać o WŁĄCZENIU oczekiwania na start, bo bez tego wyścig startuje bez możliwości wybrania zapisanego na wyścig setupu i strategii.

Sam wyścig był super i kilka akcji nawet mi sie podobało. Graty dla podium i dzięki wszystkim za walkę. Niestety SLS z pełnym bakiem nie pozwalał na więcej.

Ps. Sieniu, nie widzę w naszej sytuacji żadnego swojego błędu. W pierwszym zakręcie zaatakowałeś bez overlapu po wewnętrznej, a że widziałem gdzie jesteś, więc pojechałem szeroko, co pozwoliło Ci na chwilę być przede mną. Na wyjściu miałem więc większą prędkość i w szczycie kolejnego zakrętu byłem już całe auto przed Tobą, co pozwoliło mi na dyktowanie toru jazdy. A co było potem, to już kompletnie nie moja wina :D

W każdym razie aż tak ze sobą nie pojechaliśmy, jak ci dwaj panowie :D

A tu cały dzisiejszy wyścig.

Edytowane przez GTPL_oldboy1957

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak to tarka mnie załatwiła Oldboy,z kokpitu wyglądało to inaczej przepraszam za żale składaliśmy się ładnie do tego zakrętu ja później żeby nie uderzyć cię w tył zahamowałem na tarce i spin

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie i Panowie jav4 razy przed założeniem pokoju sprawdzałem czy jest włączona rozgrzewka 2 minuty tym bardziej że przed głównym pokojem jechałem sobię treningi ze startem i wszystko było dobrze :huh:

Gratulacje dla Sylwka i całego podium. 

Wyniki wczorajszych zmagań

IMG_20171006_064413_244.jpgIMG_20171006_064450_107.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może włączyłeś a nie zapisałeś. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja po 5 razy zapisuję hehe.  No ale najwidoczniej coś musiałem spartolic ;/ 

Generalnie super ściganie wzorowy start i czekam już na niedzielę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajne ściganko. Oczywiście pojawiło się pare błędów w pierwszym sektorze oraz wymuszony drugi PIT na naprawę blacharki i siku, ale było super :) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czolowka wiedzę bez boksu ;) gratulacje dla Janusza za debiut chodź bez boksu dobre miejsce ;) jeszcze z 3 kółka i miał bym Cię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też wrzucę swoje zmagania. Bardzo fajny wyścig i duża kultura na torze. Wielkie brawa:) Ja sobie jakikolwiek setup odpuściłem, bo miałem za mało czasu na testy. Zatankowałem tylko auto do pełna i jazda:) Najlepsze jest to, że znalazłem godzinę przed wyścigiem, aby poznać tor, ale okazało się, że wszystko na nic, gdyż jechaliśmy inny tor/konfigurację niż ja ćwiczyłem hehe:) Także toru uczyłem się na kwali, bo chyba jechałem go raz w życiu:) Jeszcze wspomnę, że miałem problem w lobby, bo mnie wywaliło chyba z 5 razy... Dziwne:/ Po załadowaniu się toru problemy ustąpiły na szczęście, bo już myślałem, że z wyścigu też mnie będzie wywalać. Jeszcze raz dzięki i do następnego:)

1 godzinę temu, sebaws napisał:

Generalnie super ściganie wzorowy i czekam już na niedzielę ;)

W niedzielę coś jedziecie?:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pięknie mi się wczoraj Acurą śmigało.

Na początku trzymałem się blisko podium i pewnie trochę walki z Diego by było (może nawet i ze skiperem), bo trzymaliśmy podobne tempo. Niestety mimo zalania na koniec kwalifikacji 90l (i zapisania tego!), w wyścigu wystartowałem z 70l. Oczywiście jak to ja, kolo 8 kółka zaliczyłem spina i otarłem się o bandę uszkadzając chłodnicę. W sumie i tak paliwa by mi brakło na ostatnie parę kółek, więc można było spokojnie do pitu zjechać. Oczywiście strategia nie ustawiona, więc na szybko coś tam majstrowałem. Nic z tego majstrowania nie wyszło, ale na szczęście nie zmienili mi opon (miałem twarde, więc zużycie minimalne) i dolali jakieś 30l, dzięki czemu na spokojnie mogłem ciąć do mety. Spadłem oczywiście poza dziesiątkę i trzeba było odrabiać straty, ale całkiem sprawnie to szło. Najciekawiej było jak zbliżałem się do walczącego trio (error, sieniu i gelunino), bo jak tu się za nich zabrać. Na szczęście nie przeszkadzali mi w tym za bardzo, więc szybko poszło. Chyba nawet za szybko bo zaraz po tym zaliczyłem kolejnego spina i tyle z wyprzedzenia. Na szczęście bez uszkodzeń. Na kolejnych kółkach część ekipy pozjeżdżała do boksu, więc w krótkim czasie znalazłem się na 5 miejscu. Pozostał więc do dogonienia tylko bilasek, do którego miałem 15sec straty, no i liczyłem ze podium, że jednak zjedzie do boksu i może da się coś jeszcze powalczyć. Z bilaskiem problemu nie było, ale niestety podium nie zawitało do pitu, przez co nic lepszego jak 4 miejsce nie szło osiągnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, sebaws napisał:

Czolowka wiedzę bez boksu

Z tym co widać na Twojej focie tez cos nie tak. Ja byłem w boksie, a na focie mam 0 zjazdów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez to zauważyłem wczoraj po wyścigu. Może lobby nie naliczało, bo PIT nie był wymuszony z poziomu ustawień serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Bilasek21 napisał:

Może lobby nie naliczało, bo PIT nie był wymuszony z poziomu ustawień serwera.

To wtedy nie naliczałoby każdemu. To jest niestety znana już od wieków sprawa, że cos widać, a czegoś nie, cos się liczy dobrze, a cos źle, cos się wczyta bądź zapisze, a coś nie. Niezbadane są ścieżki ... :D 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa... Czyli części zaliczyło? Sorry przeoczyłem:)

Godzinę temu, sebaws napisał:

Czolowka wiedzę bez boksu ;) gratulacje dla Janusza za debiut chodź bez boksu dobre miejsce ;) jeszcze z 3 kółka i miał bym Cię :)

Dzięki:) Taktyka;) Albo PIT+softy+mniej paliwa=lepsze tempo, albo Brak PIT+twarde opony+czołg zalany do pełna=gorsze tempo;) Zakładam, że większość pewnie miała setup zrobiony, a różnica między autami w GT3 też jest chyba znaczna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MI się w sumie fajnie jechało .

Tor poznałem chwilę przed wyścigiem setup defult, nic nie ustawione.  Do wyścigu zalał mi z 70 litrów i w sumie dobrze się stało.

Nie obyło się bez błedów.  Jak bez treningu to całkiem nieźle. :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie nie darze sympatia tego toru,po pierwszych próbach nie potrafiłem się na nim odnaleźć ale w środę na treningu z ekipa już miałem lepsze nastawienie do toru poznałem miejsca gdzie traciłem i efekt P2 w kwalifikacjach,start w miarę udany lecz strata pozycji na zacz Skipera jadącego w BMW z4 w której było zamontowane stare radio policyjne hssszzlefthssszzleft ,później sekcja dziwnych zakrętów i bardzo wolny lewy gdzie hmm sam już niewiem co o tej sytuacji myśleć niby zostawiam miejsce po lewej stronie dla Diego bo po prawej już tarka i pobocze a i tak zostaje wywieziony po za tor za co dostaje karę oddania pozycji w rozkojarzeniu tracę ich więcej i spadam na odległa pozycje,później myśląc o tej sytuacji podczas czystej walki z Oldboy dekoncentruje się przyhamowuje na tarce spin rozbity przód ale jadę takim autem chociaż przez to tracę na prostych a opony zjada mi jak rudy batony to walczę fakt ze od tego momentu auto jest pod sterowne i nie da się czysto jechać,postanawiam zjechać na naprawy i zmianę opon i co auto niby naprawione ale podsterowność nie znika,w między czasie kilka fajnych pojedynków we trzech ja,error i Geluninio epicka walka panowie dzięki temu jeszcze się do walki podłączył Khasius co dodało pikanterii i ciekawego wyścigu. Ale jestem lekko zwiedziony z końcowego wyniku.

Dodam filmik z Diego bo sam nie potrafię ocenić tej sytuacji

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda to tak jakby Diego był pewny, że już cie z boku nie będzie na wyjściu z nawrotu i pojechał optymalnym torem. Tak przynajmniej to widać z jego widoku z wnętrza. Twojego przewinienia raczej trudno się doszukać.

Edytowane przez Khasius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypowiem się  skoro zostałem wywoływany. 

Po pierwsze  nie było to specjalne zagranie, wchodząc w zakręt  i chwilę po nim  nie dokreciłem   zbyt mocno ale  zaraz po wyjściu byłem na swojej lini toru .  Jak później widzisz  odjechałem  w lewą stronę jak tylko zobaczyłem że możęsz się nie zmieścić.

Zwolniłem za chwilę i odjechałem na lewo  bo ja również dostałem jakieś ostrzeżenie chyba abym zwolnił więc to zrobiłem. 

Co innego gdyby to był Error pewnie bym nie odpuścił.  Coż gra nie jest doskonała i przy takiej walce może ukarać nie słusznie.  

Podsumowując nie widzę tu swojej winy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie wina Diego. Wpadłeś na ogniu i wypchales Sienia. I powinieneś oddać mu pozycję. Tak to jest jak ktoś wpada bez treningu :zezloszczony:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam się ale ten sam zakręt trochę mniej brawury i trzy fury

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

haha :) Jak bym wpadł na ogniu to bym się wbiłł prosto jeszcze przed zakrętem. a nie na wyjsciu ?? nie sądzisz ?

Eh sieniu nie od dziś mam okazję jeździć z Toba i innymi.

Uważam Cie za dobrego drivera  i takie rzeczy kogo jak kogo nie powinny dziwić .

Co mi pokazujesz ? - Inna prędkość inny driver. Jakie to ma pokrycie ? To zupełnie inna stytuacja .

Ale nie będziemy się licytować.  To tylko fun race.

Dajmy sobie spokój z tym - dla mnie to jest ewidentnie Race Accident bez historii.  - Gra jest tak zepsuta że  niestety takie kwiatki wychodzą. Jak by się udało bez kary - podejrzewam że tematu by nie było.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diego, klniemy na czatach, tu nie wypada, i Wielki Królik Cie dopadł...:takaemotka:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuciłem to bo był tam Error a jak wiemy on ma inna przestrzeń wyścigowa

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze