sebaws

GT 3 GP Austin 05.10.2017 Godzina 21:00

85 postów w tym temacie

On zamiast mapki na Hudzie ma Error....:037:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 hours ago, GTPL_oldboy1957 said:

Czyli z karami na kwali jest prawie tak jak w PC1. Wyjechałeś poza tor, to nie zaliczało ci bieżącego okrążenia i następnego. Tylko w PC1 nie zaliczało następnego wtedy, gdy wyjechałeś poza tor pod koniec poprzedniego okrążenia, jak się nie mylę.

Co do dzisiejszego wyścigu, to jest kilka wniosków.

1. Dopóki kary nie będą działały tak jak powinny i kary nie będzie dostawał poszkodowany w jakiejś sytuacji, to moim zdaniem należałoby je wyłączyć.

2. Bez wcześniejszego zrównoważenia osiągów aut w danej klasie wyścigi z udziałem wielu tak różniących się osiągami aut nie mają większego sensu.

Old, odniose sie do tych 2 pkt wyzej.

1. Wedlug mnie kary dzialaja jak powinny, wyjezdzasz za tor to dostajesz kare. inna sprawa jest ze zdarzeniami na torze, jest opcja wylaczenia tego (tak mi sie wydaje)

2. Tutaj jest temat na forum developera, gdzie ludzie testuja osiagi i klasa gt3 jest najbardziej zbalansowana ze wszystkich. Odstaja dwa samochody. Aston i jakies BMW. Link zostawiam tutaj, fajny temat do przeczytania. http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?54518-GT3-BoP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem klasa aut GT3 jest bardzo wyrównana, ale jest jeden warunek samochody nie zostają modyfikowane przez graczy,zrobiłem test 16 samochodów klasy GT3 wszystkie na default setup z tą samą ilością paliwa tyle samo okrążeń (3) te same warunki na torze (Monza) zaznaczam że nie jestem jakimś pro driverem, i 13 aut mieści się w przedziale 1,3s, a 11 samochodów w 1s,a trzy odstawał już znacząco,no i nie przetestowałem wszystkich,z przetestowanych najlepszy czas uzyskałem BMW M6 GT3 (1:50.025) a najgorszy czas Cadillac ATS-V.R GT3 (1:52.272)To auto odstaje najbardziej,nie przetestowałem BMW Z4,Ginetta G55 , McLaren 650s GT3. Dodam jeszcze że w moich testach 8 aut miało czas 1:50. od wymienionej wcześnie BMW M6 po Renault R.S.01 GT3 (1:50.914),w sumie to gdyby nie błąd na jednym zakręcie to i Bentley Continental GT3 (2016) miał by czas 1:50.xxx a zrobiłem nim 1:51.004 więc jak najbardziej uważam że klasa jest wyrównana,wiadomo że modyfikacje i znajomość toru może spowodować rozjazd stawki i różnice między autami ale w takim połączeniu jak ja testowałem wydaje się że jest lepiej niż w pcars 1 

Dodam jeszcze ze każdy samochód może górować na innym torze i taki Cadillac może być najszybszy na Imola a BMW najwolniejsze
I ze każdy z nas ma inny styl jazdy i dla kogoś Ferrari 488 będzie najszybsze a Nissan GT-R najwolniejszy

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli kogoś to zainteresuje to skleciłem filmik z 9 samochodami które są w przedziale niespełna 1s oczywiście tor Monza default setup

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co jam mam odpowiedzieć w sprawie wyrównania aut ? Może na standardowych setach jest jak piszecie ale my przecież na takich nie jeździmy. Trochę na grzebaniu w bebechach się znam i najgorszych setów nie mam ale sytuacja gdzie tracę do Sienia 5 sek na lapie jadąc SLS-em normalna nie jest. Tym bardziej, że np. na takiej samej Ginie w PC1 robimy takie same czasy. Więc czy te 5 sek świadczy o tym, że jestem o tyle wolniejszym kierowcą od Sienia, czy może o tym, że moje auto jest o tyle wolniejsze od jego ? W próbie czasowej na Austin gdzie pojechałem SLS-em, od najlepszego wyniku dzieli mnie 14 sek. a SLS-a nie ma w pierwszej setce żadnego. Zresztą przeglądając wyniki prób czasowych można w ciemno ustalić jakie auta są najszybsze, bo tych najgorszych w klasyfikacji nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat wczorajszy tor nie jest miarodajny bo prawie nikt tego toru nie ogarnia w 100% wiec i porównania czasów tam są różne,weź Ferrari sylwestra 2:07xxx a Ferrari Seby 2:12,xxx lub Diego 2:09.xxx niby trzy takie same samochody inny styl jazdy inaczej poznany tor inne ustawienia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godzin temu, Sieniu napisał:

Dodam filmik z Diego bo sam nie potrafię ocenić tej sytuacji

Jak dupa piecze to noga z gazu gwarantuje, że pomoże :23_129_8:Diego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz