sebaws

LMP 2 # GTE # GP Fuji 08.10.2017 Godzina 20:45

77 postów w tym temacie

Kolejny 2h FUN Race za nami,tym razem pojechałem w klasie GTE gdzie wybór padł na BMW M6

Kwalifikacje zacząłem dość późno ale udało się wykręcić czas na P3 i szczerze byłem mocno zaskoczony bo liczyłem ze Ferrari mnie zjedzą

Start bardzo kiepski,odpuszczam w pierwszym zakręcie żeby nie było dramy ale niestety Popiołek zjeżdża na moje BMW i wywozi mnie po za tor (11:29) w kolejnym zakręcie ktoś mnie lekko wywozi znowu po za tor chyba Gabrielos (11:39) później ja dostaje informacje z opóźnienie o samochodzie Martusi ze jest z lewej i lekko ja wywożę próbuje oddać pozycje ale z marnym skutkiem (11:50) Przepraszam Marta,od tego momentu zaczyna się gonitwa niby udaje się wyprzedzić Gabrielos (12:34) ale nie cieszyłem się za długo bo pod koniec 3 okrążenie popełniam błąd i tracę dwie pozycje i zabawa zaczyna się odnowa,pod koniec 5 okrążeniu udaje się dogonić Martę i Gabrielos, próbuje ataku do pierwszego zakrętu hamuje dość wcześnie Marta lekko blokuje koła i idzie szeroko,ja schodzę jak najbardziej do wewnętrznej toru trochę mnie wynosi a Martę znosi na przód mojego BMW(20:04) spin i znowu gonitwa,opłaciła po kilku minutach doganiam Martę i wyprzedzam (27:20),kolejny do złapania to Gabrielos najpierw jednak postanawiam puścić Sylwestra jadącego w klasie LMP2(32:56)Gabrielos robi to samo mogłem wykorzystać to do ataku ale zachowałem się honorowo i tego nie zrobiłem (33:04) ale już na prostej S/M nie było wybacz i przeprowadziłem skuteczny atak (33:18) od tego momentu skupiłem się tylko na tym aby jechać w miarę równo i czysto,co poskutkowało piękną i długa walką z Popiołkiem o P2 cała walka z przerwą na PIT i mały błędem podczas obrony pozycji dwa razy zmiana toru jazdy trwała (od 55:00-1:20:44 dopiero udało się wywalczyć P2, od tego momentu już samotna jazda i dublowania albo puszczanie klasy LMP2

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich za udział w 2h wyścigu. I szacunek dla Popiołka za walkę dzięki

Wyścig zaczyna się od (11:08) a w wyżej wymienione minuty ciekawych akcji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wy nie macie serca!! 2 godziny ! Dupa juz nie boli.. ona piecze!! po takim dystansie... 

Kwali na p3. Czyli petarda. Start jak najbardziej ok choc troche zwariowalem bo moglem byc na p1 po pierwszym zakrecie ale sie nie udalo. Potem super walka z Pioniem Tomaszanem Adikiem Kupczykiem. Dublowani super zachowanie... Raz chyba komus mocno nerwy poszarpalem bo wykorzystalem dublowanego do tunelu.. Na centymetry poszlo.

Moje video z pierwszego ukonczonego wyscigu 2godzinnego w tej grze:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.