emiceha

logitech g29 problem bardzo dziwny ps4

9 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Czesć koledzy ... jest niedziela jest blancpain gt series mowie  sobie pogram bo wkrena weszła  :) i jest dramat :( . Własnie poszła mi chyba kiera g29. Problem jest bardzo dziwny bo najpierw jakiś czas temu przy obrotach kierownicy w lewo i w prawo na wysokosci godziny 14:00 czułem takie pstrykniecie (jak w klawiaturze mechanicznej), czego wczesniej nie miałem,  ale jakoś grałem i się przyzwyczaiłem. Dzisiaj walneło się na amen, Wszytsko jest ok, kalibracja ok, jednak jak skrecam kierownicą to  od razu włącza sie zapisywanie obrazu z przycisku share oraz menu podręczne ps4 (gdzie moge sobie wybrac zasilanie ps4 znajomych , muzykę itp ) . Sprawdzałem na pc w euro truck i wszytsko smiga i kiera jest ok, moge jezdzic jednak gdy włączam ps4  kiera ześwirowala i nawet jak załącze pc2 t-> x start silnika -> menu to przy pierwszym skrecie z boksu ->menu podreczne i zrrzut ekranu :( . Jest jakis ratunek czy kolejny produkt logitecha za nie małe pieniążki mam wywalić po g27 ;/ ? 

ps Przepraszam za pisownie jestem tak wkurzony że nie chce mi się poprawiać :) 

Edytowane przez emiceha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostaje chyba naprawa gwarancyjna. Nagraj może na YT co się dzieje i kiedy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobacz jak sprawa wygląda w PC 1 na PS4 . Bo jeśli wszystko jest ok to rączej wina gry . Tym bardziej że kiera jak mówisz dział na komputerze stacjonarnym. Zresetuj może PS4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie muszę nagrywać filmu. Dokładnie tak jak tutaj wypisz wymaluj. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli zerwane przewody idące od bazy do obręczy. Prędzej czy później wszystkie G29 na to zdechną. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co ma przetarcie przewodu jeżeli kierownica w menu PS4 i  menu gry zachowuję się normalnie :) a szajby dostaję gdy gra się włącza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale inna sprawa że mi tak nie kalibruje się kierownica że w momencie podpięcia podczas kalibracji wchodzi wychodzi. U mnie nic sie nie dzieje takiego kierownica kalibruje się i po skończonej kalibracji muszę wcisnąć przycisk ps żeby konsola zaczęła widzieć kierownice

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wariują przyciski share,  PS, options. Specyficzne dla PS4. Kto jak tam konsola sygnały zbiera. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz racje @Yarek. Rozebrałem kierownice i zlokalizowałem w bazie te kilka kabli na złączce idące od obręczy. Miernikiem okazało się że nie ma przejścia na fioletowym kablu. Po doczepieniu zamiennego kabla tak na szybko podłączyłem ponownie i było wszystko ok. Jutro kupie nowe kable i złączki i po prostu wymienie wszystko na nowe.  Dzieki chłopaki wielkie za czujność w temacie. Piona.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz