8 postów w tym temacie

Witam

Krzysiek rocznik 88r, gram tylko na konsolach, przeszło przez moje ręce ich kilka od ps1,xbox, Xbox 360,ps 2, kierownic też było kilka, ale chyba żadna wcześniejsza nie była godna uwagi, obecnie wygląda to tak: Ps4, Logitech G29, Playseat jeszcze z logo Forzy, ale wszystko i tak komponuje się nieźle ,  najlepsze gry do tej pory to Forza, i Project Cars Pozdrawiam. 

DSC_0325.JPG

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Obecnie przerzucamy sie na Project Cars 2, moze pojawi sie cos z GTS... Witaj w klubie i dodaj Kaczyvr6, sebaws, error i sieniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa oczywiście, Project Cars 2 już odpalone, i też z tego powodu zapisałem się na forum, ponieważ projectcars nie sprawiał mi większych problemów z ustawieniami kiery, tak tutaj jest trochę trudniej. Muszę trochę po czytać, po pisać i będę latał jak wcześniej, bo jak na razie to nawet na amatora się nie na daje. Pzdr 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemanko Krzysztof :drinkwine:, idealnie trafiłes, znajdziesz tu i ustawienia do kiery, setapy wozów i najlepszą ekipę do ścigania na ps4 w tej części Europy , zapraszamy do naszych lig, narazie Fun Race praktycznie co dziennie,  ale niedługo ruszymy z ligą w PC2.

Szerokość :kierowca:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za miłe przywitanie, chyba tego mi trzeba było, gre na kierownicy traktuje dość poważnie i potrafię się w to za angażować w 100 %,wcześniej grałem online tylko w otwartych pokojach, gdzie jak wiadomo dzieją się cuda,a chciał bym wyścigów w których przestrzega się jakiś zasad i można jeździć z zawodnikami na poziomie 

Na wysokim poziomie, a tu po pierwszych moich oględzinach nie brakuje.pzdr 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wkoncu ktos z nickiem prawdziwego faceta!! Kroll! Dawaj do naszej brygady.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka :) i witamy w naszych skromnych progach ;) . Zacznij od dodania mnie Sieniu error i kaczyvr6 do znajomych na psn i zapraszamy na wspólne treningi każdego dnia. Oficjalny Fun Race mamy Jutro GT 3 na torze Austin. Jak masz ochotę na trening to zapraszam dziś po 18 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz