KaczyVR6

Pierwsza Runda PMC & LTE - League [ Porsche Cayman CUP ] - 15.10.2017 - godzina 21:00

145 postów w tym temacie

Zapraszamy na Pierwszą Rundę ligi             

PMC & LTE -  Porsche Cayman CUP - Project Cars 2

na torze:   

Long Beach

long beach porsche.jpg

Runda odbędzie się w Niedzielę 15.10.2017

o godzinie 21:00

Ustawienia serwera:

wyścig w grze | godz 13:00 | 

Data |15.10.2017

Progresja czasu × 2

Progresja Pogody- dopasowana do wyścigu 

R1 - 14 Lap

Q- 15 min

Pogoda - bezchmurnie  

R2 - 28 Lap + 1 Lap  formujące

rozgrzewka - 2 min

Pogoda: 4 sloty  z AccuWeather

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosimy pamietac o wrzucaniu screenow ze swoimi czasami TT. Macie czas do Soboty do 12.00

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli Kaczuszka wrzuciła link do kalendarza, to na razie nie działa, bo w kalendarzu nie ma takiego eventu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kalendarz i zapisy działaj bez problemu jest już zapisanych 10 osób 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Jeśli Kaczuszka wrzuciła link do kalendarza, to na razie nie działa, bo w kalendarzu nie ma takiego eventu.

No tak,linka wrzuciłem, ale go nie  odkryłem :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ikyi05A.jpg

Na razie pierwsza próba, nie wiem jak z czasem bede stal wiec wrzucam to.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pieknie. Taka uwaga bo nie wiem czy dalismy znac. Mozna w czas TT zmienic opony. Kolejna raczej rada niz uwaga. W tuningu mozecie mieszac ile sie da. Problem sie pojawi gdy bedzie wyscig w niedziele. Jesli bedzie zbyt duza dysproporcja miedzy waszymi czasami z TT a waszym Generalnym tempem w czasie ewyscigu mozemy zawnioskowac o nie dopuszczenie do pokoju A w kolejny weekend. Dlatego tez Rada jest taka robicie czasy TT na ustawieniu podstawowym a jedynie opony sobie zmiencie.  Pozdrawiamy.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 hours ago, Sir Siekier said:

Pieknie. Taka uwaga bo nie wiem czy dalismy znac. Mozna w czas TT zmienic opony. Kolejna raczej rada niz uwaga. W tuningu mozecie mieszac ile sie da. Problem sie pojawi gdy bedzie wyscig w niedziele. Jesli bedzie zbyt duza dysproporcja miedzy waszymi czasami z TT a waszym Generalnym tempem w czasie ewyscigu mozemy zawnioskowac o nie dopuszczenie do pokoju A w kolejny weekend. Dlatego tez Rada jest taka robicie czasy TT na ustawieniu podstawowym a jedynie opony sobie zmiencie.  Pozdrawiamy.

Dzieki za pomysl z oponami. Ja nie mieszam w tuningu, bo wole jechac tak jak mamy jechac niz sie potem zdziwic i klac, ze na tuningu sie jezdzi tak, a nie inaczej, bo powiedzmy sobie to szczerze, tuning czasami zmienia auto z niegrywalnego w jezdzace :D 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ w TT Cayman jest bez ABS-u siłą rzeczy musiałem zaingerować w ciśnienie w układzie hamulcowym i w ciśnienia opon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

A konfiguracja tuningu jest w TT czy jak to wygląda bo jeszcze nie wchodziłem ? Bo w PC1 to tuning z garażu przechodził do TT.

Edytowane przez gabdob

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Ponieważ w TT Cayman jest bez ABS-u siłą rzeczy musiałem zaingerować w ciśnienie w układzie hamulcowym i w ciśnienia opon.

To chyba tylko ty nie masz ABS, bo ja mam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W TT masz narzucone asysty Old i kazdy jedzie z takimi samymi. ABS jak i TC, wszystko wlaczone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GTPL_oldboy1957 w TT masz ABS i TC.  Są to narzucone wspomagacze realistyczne ;) . Przy hamowaniu zobacz że zapala się ABS co znaczy że jest wszystko

Żeby uniknąć płaczu że gra wam daję kary za nic i ma błędy pokazuje film jak prawidłowo wyjeżdża się z pit stopu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, KaczyVR6 napisał:

To chyba tylko ty nie masz ABS, bo ja mam :)

A to dziwna sprawa, bo jak w TT naciskałem na hamulce, to mi się blokowały koła i jechałem prosto zamiast skręcać i nic przedtem w secie nie grzebałem. Dopiero jak obniżyłem ciśnienie w układzie hamulcowym do 75 to auto hamowało normalnie. Sprawdzę to jeszcze raz dzisiaj ale skoro twierdzicie, że ABS i TCS są w TT włączone, to pewnie macie rację. Jedno jest pewne. W TT włączenie lub wyłączenie tych systemów jest niedostępne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do wyjazdu z boksu wszystko jasne.A jadąc już okrążenie prostą start meta można przed lewnym zakrętem zjechać na prawo na ten pas wyjazdu z boksu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli nikt nie wyjeżdża z boksu to tak. Natomiast jeżeli wyjeżdża trzeba uważać bo skończy się kraksą :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadam jeszcze raz pytanie.

Dlaczego mam przy czasie ze niby cos zostalo robione w setupie skoro jechalem na defult. Dla pewnosci jeszcze przywrocilem domyslne uatawienia i zapisalem. 2ceb8d2ab23721ee10a38715c2cb3822.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie na tym screenie jest info o setupie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W rankingu TT jest chyba taka ikonka .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobilem jeszcze tak jak seba mowil wszystko defult i dalej jest

Dziwne :) no nic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diego ja mialem tak, dopóki sie ranking nie odswierzyl. Sprawdz jutro na spokojnie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz