KaczyVR6

Pierwsza Runda PMC & LTE - League [ Porsche Cayman CUP ] - 15.10.2017 - godzina 21:00

145 postów w tym temacie

Jeszcze raz napiszę. Wybieramy auto którym ścigamy się. Bierzemy trening prywatny . Czekamy aż się wczyta. Wchodzimy w setup i przywracamy domyślny. Zapisujemy ( pierwsza opcja ) i wychodzimy spowrotem do menu. Wchodzimy w TT i po wczytaniu się odrazu rozpoczynamy kółko pomiarowe ( nie wchodzimy w tuning!! ) Umnie po takim zabiegu nie ma ikonki tuningu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakis jeszcze maly zapas jest, bo raz mi nie zaliczylo 1:24.2 (to durne zaczynanie kolka od razu na czerwono...), ale ponizej 1:24 to nidyrydy.

PS_Messages_20171011_084552.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, sebaws napisał:

Jeszcze raz napiszę. Wybieramy auto którym ścigamy się. Bierzemy trening prywatny . Czekamy aż się wczyta. Wchodzimy w setup i przywracamy domyślny. Zapisujemy ( pierwsza opcja ) i wychodzimy spowrotem do menu. Wchodzimy w TT i po wczytaniu się odrazu rozpoczynamy kółko pomiarowe ( nie wchodzimy w tuning!! ) Umnie po takim zabiegu nie ma ikonki tuningu

Tylko po co to wszystko, skoro w regulaminie pisze, że w TT tuning jest dozwolony ? Więc co za różnica czy mi się tam jakaś ikonka wyświetla, czy nie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla świętego spokoju żeby  Kaczor ( czyt.error) się nie czepiał. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko podałem informacje jak wrócić do ustawień domyślnych ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dobrze, bo już myślałem że jakieś kolejne restrykcje "władza" wymyśliła. Wystarczy, że już chce karać za niewspółmierne niskie tempo wyścigowe w stosunku do czasu uzyskanego w TT :D 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra miałem 1,27 coś ale nie mam screena daje te bo jestem tylko jeszcze dziś na chacie może coś wieczorem powalczę ale wyjeżdżam do niedzieli także nie mam czasu zrobić czasu :) i daje co mam żeby w gwoli ścisłości regulamin się spełnił 

IMAG0890.jpg

IMAG0892.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gustaw
Czasy do pierwszej rundy zostaną wybrane z TT bo puki co nikt nie zrobił na tym torze czasu innym (szybszym samochodem) ale od następnej rundy a na pewno co niektórzy od Sugo już będę musieli wysyłać zrzut ekranu bo widziałem że ktoś ma tam zrobiony czas Ferrari 488 GT3

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież na klasy jest podzielony LB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przecież na klasy jest podzielony LB

Mariusz my tak dobrze nie mamy na konsolach u nas czasy są wrzucone do jednego worka np.GT1,GT3,GT4 są wspólne na TT i tak są wyświetlane jak ktoś zrobił czas klasa GT3 to później GT4 się nie pojawia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to lipa trochę i dziwne że tak jest, nie ma po prawej stornie takiego okienka użyte możesz zmienić na aktualną klasę /znajomych coś w ten deseń, bo to dziwne że nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mamy tak od pCars 1

Teraz jest tylko lepiej pod względem ze podzielili to na klasy w jednym worku a nie ze wszystko razem. Sprawdzałem to już kilka raza my obecnie robimy czasy na LB w Porsche Cayman GT4 a rekord świata jest Mercedes CLK-GTR jeden worek GT1 i reszta GT

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z treningu. A nie TT

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem wkleic. Wkleilem. Nie moja sprawa czy zle.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniu, na tych zrzutach nie widać tego jakim autem jest zrobiony czas. Widać to jednak w tabeli z czasami uzyskanymi przez znajomych w TT. Skoro każdy z uczestników musi dodać organizatorów do znajomych, to organizatorzy widzą wszystkie uzyskane czasy i auto jakimi były zrobione. A skoro tak, to po co mamy wrzucać screeny na których tego auta nie widać ? Wystarczy chyba, że wy widzicie pełna tabelę i na jej podstawie układacie pokoje. Możecie też screen tej tabeli wrzucić na forum żeby wszyscy widzieli że nic nie kręcicie :D Tak byłoby chyba prościej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, jak widać wynik na TT to nie trzeba wrzucać zrzutu, jak nie widać czasu to trzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja mam prośbę żeby to jasno uregulować w zasadach uczestnictwa, że jeśli ma się organizatorów w znajomych, a to przecież jest obowiązkowe, to zrzuty nie są potrzebne. Jeśli pomimo tego organizatorzy nie widzą czyjegoś czasu w tabeli TT, to proszą delikwenta o zrzut.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To melduję się i ja! Ktoś stawkę musi zamykać przecież :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie mam zrobionego zdiecia z czasu bo zrobilem go w poniedzialek i nie mialem czasu poprawiac to czy moze byc zdiecie z TT Lobby?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Cyber24PL napisał:

To melduję się i ja! Ktoś stawkę musi zamykać przecież :)

Zapisz się w odpowiednim miejscu według regulaminu 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja nie mam zrobionego zdiecia z czasu bo zrobilem go w poniedzialek i nie mialem czasu poprawiac to czy moze byc zdiecie z TT Lobby?

Pioniu czasy będę brane z TT chyba ze ktoś zrobi czas innym samochodem na tym samym torze to w tedy będzie musiał dać zrzut ekranu

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.