Proceder

t500rs USTAWIENIA KIEROWNICY

6 postów w tym temacie

Witam.. chciałbym poruszyć temat ustawień t500rs w project cars 2..... są tu jacyś zapaleńcy, którzy ustawili kierownicę tak, że są naprawdę zadowoleni... jezeli tak proszę podzielcie się wiedza bo straciłem nie jedną godzinę, a dalej nie jest tak jak powinno :D pozdrawiam! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ja Ci mogę podsunąć ustawienia z T300 , gdyż są to zbliżone kierownice. Po licznych testach ustawiłem tak: koniecznie informujący w mojej opinii i od góry 65%, 40%, 35%, 35-50% i 0,40. Ponadto mapuje sobie na krzyżaku kierownicy głośność ffb i w locie, zależnie od pojazdu dostrajam siłę FFB. U mnie to działa super:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS_Messages_20171004_175547.jpg

To moje stare ustawienia pod T500, nawet dobre, ale już je trochę zmieniłem, jak wrócę z urlopu wrzucę nowe, ale tu masz już jakiś punkt odniesienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki dzięki, ja też dopiero wróciłem, więc jak tylko dorwe gre to zobacze co i jak i dam znać, jak coś to wrzucajcie swoje nowe wymysły... pozdrawiam!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze jak widze tlumaczenie z ang. to mi rece opadaja.

Wg Jacka Spade Korekta powinna byc zawsze na 100%.

• Moc - tym regulujemy calkowita sile.
  • Ton - min wartosc - czuc bardzo uslizgi przedniej osi i wszelkie nierownosci. max wartosc - dominuje sila centrujaca. Te prawdopodobnie mozna tez regulowac casterem w setupie, o ile to prawdziwy sim - nie sprawdzalem. Polozenie tego suwaka kazdy sobie dobierze sam wlasnie aby wyczuc uslizgi ale i zeby bylo miecho. Zbyt duze czucie uslizgow zaczyna przeszkadzac bo ma sie wrazenie ze kiera chce poglebic uslizg.
  • Efekty - canned efekty. np. chropowatosc powierzchni. Laserowo skanowane podobno tego nie potrzebuja. Ale sa tez tory robione "recznie" gdzie powierzchnia jest zbyt gladka. Wtedy bez tego efektu ma sie wrazenie jazdy po lodzie. Z tym ze wieksza ilosc tego suwaka powoduje tlumienie poczucia uslizgu przedniej osi.
  • Menu sil sprezyn: centrowanie w menu. Dziala tylko w menu. Nie dziala podczas pauzy,
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz