KaczyVR6

PMC & LTE - League [ Dyskusja ogólna ]

51 postów w tym temacie

46 minut temu, KaczyVR6 napisał:

Error jesteś Mistrzem....:takaemotka:

"....Seby pies od tygodnia waruje pod drzwiami bo chce isc na dluzszy spacer a Seba robi bo mysli o was..."

Mówiłem żeby go nie wypiera.. z ekipy bo to nie oszlifowany diament kabaretu.

:23_129_8:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na szybko odniosę się do instrukcji co można a czego nie,bo w tamtym temacie wszystko zostało usunięte.Ja nie wiedzę błędów które występowały w pcars 1 czyli inne ilość paliwa,inne mieszanki opon dla każde gracza czy problemy z pit.Wydaje mi się że wszytko to dział poprawnie każdy dostaje tyle samo paliwa takie same opony,tak można zjechać podczas kwali i zmienić opony ale trzeba było to sprawdzić większym gronie i dla tego wczoraj  był organizowany test który miał na celu sprawdzić wszystko w większym gronie niektórzy wpadli inni cóż.Kolejna sprawa Tuning zablokowany to nie ABS czy TC to jest elektronika ona ma nam ułatwiać życie jeśli ktoś się czuje mocny wyłącza to z poziomu kierownicy,pada i liczy się z ryzykiem jakie podejmuje (zablokowanie kół ) lub (spin w zakręcie ) inne regulacje jakie wymienił Oldboy są mi nieznane bo nie korzystam z tego za mało przycisków na kierownicy,a w komputerze pokładowy czy jak to tam zwał w grze jest to wyłączone.

@Gelunino
Więc chciał bym poznać co według ciebie nie działa.
Bo to co wymienił Oldboy w czego nie można 
pkt.1 to jest właśnie blokada Tuningu/Setupu czyli Default dla wszystkich 
pkt.2 to również zalicza się do modyfikacji,tuningu samochodu czyli wszyscy dostają default 
A teraz co można 
pkt.1 Strategia zjazdu do boxu,to działa poprawnie,przypomina że w pcars 1 to nie działało i były cyrki 
jest to indywidualna decyzja gracza jeśli chce zmienić w kwali opon i stracić czas to jego sprawa 
pkt.2 to chyba na plus że zapisana strategia działa podczas wyścigu w końcu w R2 mamy obowiązkowy pit gdzie trzeba zmienić opony (w pcars1 było to niemożliwe bo gra decydowała )
pkt.3 NO o tym pisałem jak dla mnie to elektronika która może pomóc lub ogłupić  (chociaż jestem za tym aby to było włączone)
pkt.4 Balans hamulców umiesz korzystać w trakcje jazdy aby pod każdy zakręt,sekcję toru mieć idealny balas to sobie mieszaj,tylko później nie mów że obróciło na hamowaniu 
To tyle teraz czekam na argumenty co według ciebie nie działa chętnie przeczytam i odniosę się do tego  

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniu ma rację, jak na razie wszystko co było sprawdzane działa. Z tego co zauważyłem, to tradycyjnie nie działają ciśnienia w oponach, które gra potrafi czasem zmienić na totalnie kretyńskie. Dlatego trzeba przed startem kwali czy wyścigu w strategii postoju sprawdzić ciśnienia i jeśli będą inne niż mieliśmy, to poprawić i jeszcze raz zapisać strategię. Nie działa do końca też jeszcze jedna rzecz, a mianowicie dobranie przez grę ilości paliwa do długości wyścigu. Wczoraj testowałem Caymana na Monzie i na 10 okr. wyścigu zalało mi 85 litrów. W połączeniu z zimnymi twardymi oponami, standardowym setupem i balansem hamulców taka ilość paliwa może być zabójcza dla trakcji tylnej osi i auto na wejściach w zakręty jest bardzo nadsterowne. A gdy jeszcze trafi się na krawężnik, to spin gotowy, dlatego pierwsze okrążenia trzeba bardzo uważać. Czasem wystarczy tylko zredukować bieg w zakręcie i nieszczęście gotowe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My wczoraj jeździliśmy na zablokowanych ustawieniach i przyznam sie że takiego ubawu dawno nie miałem, jestem 100% za propozycja szefów.......lejemy pod korek i jazda

Sent from my iPhone using Tapatalk

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanowni koledzy organizatorzy. Dobrze, że usunęliście mój post z pytaniem z tematu "Regulaminu i listy torów", bo temat ten powinien być zamknięty, co już się stało. Ale na moje pytanie nie dostałem odpowiedzi. A pytałem o to na jakiej nitce toru Red Bull Ring jedziemy, bo nad mapką pisze "Tor Krajowy", a mapka jest z nitki GP. Jeśli można prosić o uściślenie lub sprostowanie, to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udzieliłem tam odpowiedzi na twoje pytanie,lecz została usunięta,jedziemy Redbull Ring-krajowy w grze są trzy nitki GP,Krajowa i trzeciej nie pamiętam(zdjęcie jest tylko jako wzbogacenie treści tematu a nie jako wytyczne tego co jedziemy dla tego są podane nazwy torów,również się to tyczny toru Austin też będzie to nitka krajowa a nie GP. W miarę możliwości zmienimy zdjęcie lub je usuniemy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już poprawiłem. Sorry za wprowadzenie w błąd. Miłego ścigania w naszym Gronie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runda 2. 22.10 zostaje przeniesiona na koniec eventu Porsche. Przyczyna jest wyscig f1. Dziękuję za uwagę

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A 29.10 jak ? Bo też wieczorem jest F1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie  29 GP mexico. Hmmm prewnie trzeba będzie wszystko przesunąć ale jak już podejmiemy decyzję podamy oficjalne informacje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z niezadowolenie społeczności ze zmianą  terminu wyścigowego na czwartek,została podjęta natychmiastowa decyzja o przesunięciu dwóch rund na następujące terminy 
12.11-Redbull Ring Krajowy 
19.11-Sugo 
Dziękuje i pozdrawiam 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli jest miesiac przerwy miedzy dwoma eventami z powodu F1?

@Yarek do tablicy i mi organizowac fun race jakis :D!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yarek nie organizuje bo startować nie umiemy :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minutes ago, sebaws said:

Yarek nie organizuje bo startować nie umiemy :)

:0shoot::ban:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa wyścigi chcielibyśmy na czwartek przenieść ale wyszło oburzenie więc nic nie jedziemy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1.a Kwalifikacje do Lobby! (NOWOŚĆ!!!)

W związku z naszym pionierskim pomysłem z kwalifikacjami do wyścigu oto co Kazdy! Musi  wykonać!

Rezygnujemy z nagrywania filmów, teraz robimy czas w TT i na podstawie tych czasów będą robione pokoje.

Gdy już zrobicie swój czas i będziecie z niego zadowoleni,  macie znowu Obowiązek wrzucenia zrzutu z ekranu z czasem do tematu z danego weekendu.

Panowie, zmieńcie to w wolnej chwili. Wyrzućcie ten pogrubiony fragment i zastąpcie takim.

Po upływie terminu na wykręcenie czasu w eliminacjach, organizator umieszcza zrzut ekranu tabel z czasami uzyskanymi w TT, w temacie danej Rundy.

Jeśli organizator nie widzi czyjegoś czasu w tabeli, zawiadamia o tym uczestnika Rundy i prosi o umieszczenie przez niego zrzutu ekranu z tabeli ze swoim czasem, w temacie danej Rundy. 

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekujemy pieknie za wklad w regulamin. Juz nadpisalismy. Dziekujemy.

Taka mala uwaga. Na psn jak wiecie mamy kilka czatow. Postanowilismy troche przewietrzyc szeregi. D Do nowego Info Only zostana zaproszeni tylko osoby ktore sie zapisaly do eventu Porsche. Cala reszta jesli bedzie chciala to zapraszam na priv w celu dodania.  Dziekujemy i pozdrawiamy. Zostal wam ostatni wieczor na zapisanie sie w kalendarzu i zrobienie czasu TT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzizes jak ja mam wyjechać z tego pitu żeby kary nie dostać? Nie przekraczam niebieskiej lini.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie niebieskiej, a żółtej nie masz przekraczać i to aż do pierwszego zakrętu :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film Seby 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tej żółtej :D No to wszystko jasne.

Swoją drogą bez sensu jest ta żółta linia umieszczona.
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taka mala informacja... 

Jest nowa wersja czesci regulaminu.  Tu wklejam czesc zmieniona.

5. Rekrutacja i nabór nowych zawodników.
Nabór do naszej ligi trwać będzie cały czas. Osoby nowe będą musiały jednak zapisać się tu na forum, trenować min. kilka dni z innymi uczestnikami ligi, spełniać wszystkie wymogi opisane wyżej i poniżej. Zgłosić się można jedynie poprzez kontakt z zarządem naszej Ligi, oraz dodanie do znajomych errorpl, KaczyVr6, Sebaws, Sieniu. Jest to obowiazek aby miec tych 4 panow w kontaktach swoich.

Dziekujemy i zyczymy milego dnia!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Panowie, zróbcie aktualizację terminarza w pierwszym poście, bo pogubić się można kiedy co jedziemy

Spokojnie pracujemy nad tym,możliwe ze jeszcze dziś będzie wszystko poprawione

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.