Sir Siekier

PMC&LTE - League - Porsche Cayman CUP - Metoda Eliminacji do Niedzielnych wyscigow

40 postów w tym temacie

Witam,

Bez zbednych wstepow. 

Kontynuujemy nasz pomysl z eliminacja do Niedzielnych wyscigow. Poznalismy wlasciwosci PC2 i jestesmy w stanie max ulatwic caly procos. 

Co nalezy zrobic. 

Pod Poniedzialku do Soboty do 12.00 macie obowiazek wrzucenia screena z waszym czase
m. Wrzucacie go na forum do tematu danego weekendu. 
Czas eliminacyjny wykonujecie w Probie czasowej (Time Trial). Jedziecie tym co tworcy ustawili.

Screen ktory wrzucacie powinien wygladac na wzor tego ponizej:

PS_Messages_20171007_143852.jpg

Pytania? Zapraszam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sprawdzicie czy ktoś tuningowal auto?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz poprawione. Dziękujemy za czujność :)

Proszę jednak pamiętać ze wyscigi niedzielne beda sie odbywac z zablokownyn tuningiem. Powodzenia! 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyscigi niedzielne bez możliwości ustawień auta? Czy ja dobrze zrozumiałem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wymyślili. Bez setupu liga? Dzięki ale nie skorzystam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jechaliśmy juz raz bmw wtcc bez tuningu i była katastrofa. Same problemy ze zmianą opon, paliwem i ogólnie wizyta w boksie. A po drugie ciągle mówi się o dążeniu do Realu i profesjonalnej lidze a tu event bez setupu? Może jeszcze uszkodzenia i kary wyłączymy i regulamin crc do kosza i wio?

No i dalej nie rozumiem dokąd będzie wiadomo czy ktoś przedstawiał auto czy nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, Yarek napisał:

Dziekujemy za uznanie. Zalujemy bardzo jednak zyczymy powodzenia w szukaniu ekscytujacej ligi. Zapraszamy oczywiscie ponownie. Powodzenia.

18 minut temu, Gelunino napisał:

Jechaliśmy juz raz bmw wtcc bez tuningu i była katastrofa. Same problemy ze zmianą opon, paliwem i ogólnie wizyta w boksie. A po drugie ciągle mówi się o dążeniu do Realu i profesjonalnej lidze a tu event bez setupu? Może jeszcze uszkodzenia i kary wyłączymy i regulamin crc do kosza i wio?

No i dalej nie rozumiem dokąd będzie wiadomo czy ktoś przedstawiał auto czy nie?

Dziekujemy za wklad w dyskusje. Jest to pierwszy event w pc2. Jest to event gdzie uczymy sie zachowan swoich jak i gry. Jako organizatorzy uznalismy ze ta forma bedzie forma dobra. Respektujemy i szanujemy innosc zdania twego. Bierzemy je do siebie bardzo powaznie i na pewno przemyslimy. Na te chwile jednak idziemy z tym co zostalo napisane. Zapraszamy do wspolnej zabawy z nami. 

Co do drugiego pytania to spiesze poinformowac ze juz post 1 zostal zmeiniony.  Nie ma w nim wzmianki o Tuningu. W tym elemencie panuje pelna dowolnosc. Spieszymy jednak zapewnic poraz kolejny ze wyscigi niedzielne beda odbywaly sie bez mozliwosci tuningu. Decyzje o tym czy beda panstwo tuningowac TT pozostawiamy juz Panstwu. Dziekujemy i zyczymy powodzenia. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oo pierwszy raz sie moge zgodzic za defult setup.

Z pewnoscia jeszcze bardziej zblizy to do siebie wszystkich. Bedzie fajne sciganie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tylko tyle że wczoraj były testy i wszystko działa wzorowo. Bez setup będzie ciekawiej i sprawiedliwiej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogi Diego,

W zwiazku z faktem ze  moj glos to glos grupy organizacyjnej i nie powinienem tu uprawiac zadnej prywaty to jednak pozwole sobie na zdanie lub 2 ze swojej prywatnej strony.  Jest to faktycznie dosyc rzadki czas gdy zgadzamy sie. Cieszy to ze takie momenty sie zadarzaja i oby bylo ich jak najwiecej i z jak najwieksza liczba uczestnikow. 

Jestesmy tu bowiem dla was moi drodzy Kierujac sie dobrem ogolu a nie tylko okreslonych jednostek. Zyczymy powodzenia!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakieś ograniczenia co do wybranego widoku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mattaman moj drogi. Owszem. Na te chwile nie moge ci jednak odpowiedziec na to pytanie bardziej szczegolowo. Lekkim nawiasem mowiac chce zauwazyc ze to temat ktory tyczy sie sposobu eliminacji do wyscigu a nie ograniczen co do kamery. Jesli jestes laskaw prosze skieruj swoje pytanie do tematu odpowiedniego. Moja sugestia to temat Dyskusja ogolna. Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu odp na swoje pytanie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Error jakis taki poetycki się zrobil:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, Gelunino napisał:

Gelunio to były błędy gry PC1, a my będziemy grać w PC2, wszystko zostało sprawdzone pod względem błędów z PC1 i zostało to naprawione. Nie ma już tych cyrkow.  A dzięki zablokowanemu Setupu stawkę się wyrowna. 

I wracając do EVENTU w PC1 Bmw, to z tego co pamiętam,  zablokowalismy Zużycie paliwa i opon wtedy i ściganie było mega fajne, różnice w stawce były minimalne.

A jak czytam wasze posty z Fun Race, to każdy narzekał, że setup mu się nie załadował na wyścig,  że to, że sro.

Najpierw przejedzmy  chociaż jeden wyścig,  a może potem komentujcie co Ludzie? 

Druga sprawa, od kiedy dążymy do Realizmu...? Realizm to tylko na prawdziwym torze, a to jest gra nie zapominaj tego, realizmu nigdy nie doswiadczysz, no chyba że się upalisz jak swina, to wtedy nawet na padzie będziesz miał realizm z ffb na lewym analogu i shifterem w prawym.

9 minut temu, mattaman napisał:

Jakieś ograniczenia co do wybranego widoku?

Tak. Kask lub kokpit.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
48 minut temu, Gelunino napisał:

A zdajesz sobie sprawę że w (realu) też występują serie w których modyfikacje samochodów są zabronione.
Opierasz swoją wypowiedź na podstawie project cars 1 gdzie faktycznie było to uszkodzone a sprawdziłeś to w obecnej wersji gry czy tak rzuciłeś 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce mi się szukać po forum bo bym tu parę cytatów zamieścił odnośnie dążenia do realizmu. Spoko jak działa na zablokowanym to niech będzie.

A zdajesz sobie sprawę że w (realu) też występują serie w których modyfikacje samochodów są zabronione.

Opierasz swoją wypowiedź na podstawie project cars 1 gdzie faktycznie było to uszkodzone a sprawdziłeś to w obecnej wersji gry czy tak rzuciłeś 

Tak rzuciłem a co nie mogę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minut temu, Yarek napisał:

A co w tym złego...?  Że szansę będą równe,  nie każdy potrafi auto ustawić ( Martusia)  A poza tym powiedz mi kiedy ostatnio jechałeś ligę z zablokowanym setupem....? Może warto na początek sprobować,  a potem psy rzucać. Aj mentalność Polaków... :0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Gelunino napisał:

Norwid wielkim poeta byl. Ja tylko szanownych Gelu zaznaczych chcialem ze to co czytasz to Maska. Jestem teraz glosem grupy organizacyjnej. Moje wypowiedzi musza byc na pewnym poziomie ktory bedzie przemawial za tym ze jest to liga gdzie szacunek przedewszystkim oraz dbanie o dobra zabawe kazdego z uczestnikow. Czy jest on lekko poetycki.. to nie mnie oceniac jednak faktycznie staram sie tu wplatac slowa ktore w mojej prywatnej mowie nie znalazlyby sie na pierwszy pozycjach potencjalnych synonimow. Dziekuje za mile slowa i zycze powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Gelunino napisał:

Nie chce mi się szukać po forum bo bym tu parę cytatów zamieścił odnośnie dążenia do realizmu. Spoko jak działa na zablokowanym to niech będzie.

Tak rzuciłem a co nie mogę?

Pewnie,że możesz, ale rzucanie argumentów bez pokrycia jest trochę słabe.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Gelunino napisał:

Zaczyna iść w stronę Barta, jeszcze zmiana stylu jazdy z rzeźnika na Norwida i mamy nowego, ulepszonego superhiper wypranego przez zarząd Sur Siekiera :23_134_5:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak rzuciłem a co nie mogę? Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Skoro tak rzuciłeś to luz,tylko pamiętaj ze staramy się sprawdzić coś zanim to wprowadzimy w życie(oczywiście możemy się pomylić bo jesteśmy tylko ludźmi)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, sebaws napisał:

Powiem tylko tyle że wczoraj były testy i wszystko działa wzorowo. Bez setup będzie ciekawiej i sprawiedliwiej ;)

Ja powiem tylko, że trafiłem w PCars2 na kilka wyścigów online z zablokowanym setupem i były cyrki z pit stopem jak przyszedł deszcz, chciałem się naprawić czy zmienić opony.

Ale szefowie nie mieli problemów więc zapewne nikt ich mieć nie będzie. :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yarek jak zwykle celna uwaga. Jak sam slusznie zauwazyles Szefostwo przyjrzy sie sprawie na pewno. Dziekujemy jeszcze raz i zyczymy powodzenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To znaczy co miałeś za cyrki ? Wczoraj testowaliśmy można zmieniać opony dolewać paliwo i wszystko gra. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz