Sir Siekier

PMC&LTE - League - Porsche Cayman CUP - Metoda Eliminacji do Niedzielnych wyscigow

40 postów w tym temacie

Ja powiem tylko, że trafiłem w PCars2 na kilka wyścigów online z zablokowanym setupem i były cyrki z pit stopem jak przyszedł deszcz, chciałem się naprawić czy zmienić opony.

Ale szefowie nie mieli problemów więc zapewne nikt ich mieć nie będzie. :rolleyes:

Idąc tą droga to z odblokowany setup tez ludzie mieli problem z pitstopem (2h Le Mans ) error zamiast deszczowych to na suchą nawierzchnie mu założyli,Redbull GTE komuś nie zmieniło opon a zalało paliwo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie a jak to jest z pitem ? Można ustawić strategie przy zablokowanym setupie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie założyli mu czy nie wiedział ciamajda jak wybrać odpowiedni slot? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na szybo zrobiłem filmik podglądowy,suche kwalifikacja gra daje mi twarde slick koniec sesji możliwość ustawienia PIT stopu,wyścig deszczowy,gra zakładam mi deszczówki,zjazd do PIT zmiana opon przebiega bez problemu

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Napisze krótko. Nie podoba mi się ten pomysł ale spróbować można. Mnie nie podoba się szczególnie, bo dzięki zmianom w secie mogę dostosować auto ustawione standardowo pod kierę tak, by można było jechać na padzie. Defaultowy set to takie samo wyrównanie szans jak obowiązek jazdy z kokpitu, obowiązkowo wyłączone wszystkie asysty i obowiązek chodzenia w szkolnych mundurkach. Propagandowe hasło i nic więcej. Pamiętajcie, że przy zakazie tuningu gra wrzuca na start opony jakie chce i paliwa ile zechce i wcale nie jest powiedziane, że wszystkim tak samo. A jeśli zechcę pojechać z pitstopem, zalać połowę baku i wystartować na miękkich i taką zmianę zaordynować w boksie, to już nie da rady, bo wystartuję na twardych i z pełnym bakiem. Wy nie tylko swoją decyzją pozbawiacie nas ustawienia sobie auta jak chcemy ale też narzucacie jedyną słuszną strategię. Ale jak napisałem, spróbować warto. Tyle tylko, że ja na pewno, a i pozostali także powinni ten event potraktować jako test, a nie jako poważną rywalizację o jakieś jeszcze ważniejsze punkty. Dlatego cały ten event nie powinien mieć więcej niż trzy rundy na diametralnie różnych torach, bo tyle wystarczy żeby wyciągnąć wnioski. Następnie powinien być kolejny trzy rundowy event testowy innym autem tej samej grupy ale z dozwolonym tuningiem. Kolejny wszystkimi autami grupy z zabronionym tuningiem i ostatni z tuningiem dozwolonym. Dopiero wtedy można wyciągać wnioski i organizować poważne ściganie z ich uwzględnieniem. To tyle.

Ps. Pomyłkowo napisałem nie w tym temacie. Napisze jeszcze raz w "dyskusji" a ten post proszę usunąć żeby nie było offtopu.

Edytowane przez GTPL_oldboy1957

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Screen ktory wrzucacie powinien wygladac na wzor tego ponizej:

PS_Messages_20171007_143852.jpg

Pytania? Zapraszam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No akurat tutaj gra zalewa tyle samo paliwa i daje takie same opony każdemu (przetestowane na różnych dystansach wyścigu)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oby tak było przy pełnym gridzie, a nie 3 osobach

Nie widzę problemu aby zrobić test w większej grupie,jak narazie testowane na kilku torach z różnymi konfiguracjami czasowymi,pogodowymi i problemów nie było

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem mozna spróbowac raz zrobic taki event i sprawdzic rezultat, wiecej razy? Niee, lubie bawic sie setupami i patrzyc jak sie czas poprawia :D 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna normalna odpowiedz, a nie odrazu atak....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na default tez lubię patrzeć jak czas poprawiam

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie czaje tej dramy. Będzie źle to się zmieni, a nie odrazu płacz że to, że tamto. Dzizes.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem ZA, czemu nie? Będzie prościej i sprawiedliwiej chyba też. Ja zawsze dużo czasu tracilem na ustawienia. Jan dzisiaj dobrze to warto sprawdzic.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz