Mariusz B

Dyskusja Ogólna

57 postów w tym temacie

W tym temacie prowadzimy rozmowy na temat ligi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki dzień? Jaka godzina? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pewno niedziela . a godzina myślę że 20:00 o 19:30 trening, ale to jeszcze poruszymy ten temat prawdopodobnie.

Ale też planujemy lige :kierowca: na środę i tam godzina będzie chyba 21:30 .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dałoby by się w niedzielę o 19:00 zacząć? Mam często nocne zmiany w niedzielę i o 21:00 muszę znikać z radaru. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kwestia dogadania może zaczniemy o 19:30 wyścig a o 19 trening , tak wcześniej jeździliśmy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Umie pC2 generowac wyniki w postaci pliku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pc1 chyba nie umiało więc podejrzewam ze to samo. Ale jest np apka na androida Pcars Dash i w niej można chyba było wygenerować wyniki do pliku. MaXym a jaki format pliku Cię interesuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vHUD generuje w PCars1 pliki po wyścigu. Powinien działać z PCars2. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwile flirtowalem z mysla dorobic parser do SLS. Ale jak nie ma natywnych plikow, lub chocby cos z webu co by mozna bylo wczytac do SLS to nie ma tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualizacja REGULAMINU: kalendarz oraz plakat z zapowiedzią ligi został wstawiony.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomessi plakat MEGA  Zajebisty :upup::23_129_8::thankyou:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dziękuję :) fajnie, że się podoba :)

Co do aut hmm ciężki wybór.. Na tą chwilę z tych nowych aut w pC2 to Ferrari wydaje się najlepsze.. później Audi.. może Porsche, Acura.. Lambo tak słabo aż dziwne :0dirol:

W AC Lambo Huracan GT3 to kozak.. Prawdopodobnie najlepsze auto z dostępnych w tej klasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serio ja nie czuję tej magi Ferrari ,fakt podoba mi się ale jakoś nie pokochałem tego auta podczas jazdy ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś coś po testuję i wstępnie coś wybiorę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo ja to bym chcial audi albo lambo, tez cos potestuje i moze bedzie lepsze niz ferrari ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, tomessi napisał:

A dziękuję :) fajnie, że się podoba :)

Co do aut hmm ciężki wybór.. Na tą chwilę z tych nowych aut w pC2 to Ferrari wydaje się najlepsze.. później Audi.. może Porsche, Acura.. Lambo tak słabo aż dziwne :0dirol:

W AC Lambo Huracan GT3 to kozak.. Prawdopodobnie najlepsze auto z dostępnych w tej klasie.

Kwestia setupu. Na domyślnym secie Ferrari ma rewelacyjne wyjście z zakrętu, żadne inne auto na domyślnym tak nie idzie. Ale coś za coś, na Willow zagotowałem opony w przeciągu dwóch okrążeń. Z tych aut co testowałem to wszystkie mają domyślny setup do wuja nie podobny.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przestańcie już z tym Ferrari bo powoli alergie i wysypkę dostaje na słowo Ferrari hehe

:0shoot:--> :drivingauto: <--- FERRARI 

:hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też przeszło m i to przez myśl.. setup panowie i jeszcze raz setup Panowie :) Nie ma się co sugerować LB bo tam czasy są raczej na tą chwilę nie miarodajne.. Trzeba testować i wybrać to w czym fajnie się siedzi i prowadzenie sprawia frajdę.. no i jest szybkie ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja każdym autem robię 1:47 na algarve, tylko mietkiem amg i bmw m6 robię v lepsze czasy. Wiec czasu dupy nie urywają. Najlepszy czas zrobiłem m6. Ale chyba mietka amg wybiorę na ligę, pięknie to brzmi i fajnie jedzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja jak na razie głównie audi testuje/próbuje różne ustawienia i udało się zejść na 1:43:9xx

Ciężki tor, dużo zakrętów, będzie ciekawie kogoś wyprzedzić. 

Edytowane przez AjsHDP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Puki co mam WR Mietkiem AMG :D

20171014195512_1.jpg

Ale przekonuje się do Lambo ;) puki co mam dylemat ,Audi, Lambo, Merc AMG, i McLaren aaa no i BMW M6 ......masakra i jak żyć panie premierze :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee tam Ferrari, jest lepsze fakt ale też trzeba wybrać inne modele hehe żeby różnorodności trochę wprowadzić ^^   

A tak btw.  Widzę dużo nowych graczy zapisanych do Ligi GT3 ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz