Mariusz B

Dyskusja Ogólna

136 postów w tym temacie

U mnie też dzieci jeszcze nie śpią  i też problem :cycusie:  :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No trzeba się śpieszyć z tą godziną :tits:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra w takim razie wrzucę temat z ankietą odnośnie godziny startu wyścigów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że trzeba znowu wrócić do dyskusji n/t restartów po disconnectach.

Da radę ustawić jak na pC1 5min warmup?

Są podzielone głosy, czy powtarzać, jak wywali więcej niż jedną osobę. Ja niestety miałem tego pecha, że akurat na Monaco byłem jedyny z problemami i nie pojechałem. Rozumiem. Natomiast jak jest więcej osób z problemami, to ja jestem za nową sesją bez kwalifikacji. Tylko trzeba by to usprawnić. Wczoraj tragedii nie było, ale na pewno nie był to wzorowy restart.

Uważam, że nasłuch powinien być absolutnie obowiązkowy. Można nie mieć mikrofonu albo nie chcieć nic mówić, ale nasłuch powinien mieć każdy. Jedna osoba dyktująca pozycje i ustawianie się w tej kolejności na żywo chyba jest najskuteczniejsze (chętni chyba wczoraj nawet byli). I dobrze, jakby każda trasa miała wyznaczony jakiś charakterystyczny punkt startu lotnego. Całe okrążenie często jest niepotrzebne, a restart "na prostej wg decyzji lidera" jest na tyle umowny, że już w tym momencie często dochodzi do kontrowersyjnych manewrów, dlatego proponuję, aby to było wyjście z jakiegoś wolnego zakrętu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Praktycznie za każdym razem kogoś wywala i wyjdzie na to, że co tydzień będziemy musieli się restartować. Przy każdym restarcie mamy problem z serwerem, zwykle wrzuca się coś innego niż jest ustawione. Całe szczęście wczoraj chociaż ten sam tor był. Po restarcie przynajmniej ja i KXN mieliśmy problemy z wydajnością i freezy co jakiś czas na sekunde czy dwie. Potem znowu pytanie, tor się załaduje czy się nie załaduje. Jak kogoś wywali podczas odliczania po restarcie, chociaż jedną osobę trzeba będzie restartować od nowa bo czemu ta osoba ma być poszkodowana wobec innych. Zaraz będą nadużycia w stylu - "o kliknąłem gotowe a nie ustawiłem setupu a to rozłączę się będzie restart". Z 2h całościowo robi się 3h.

Samo ustawianie się dałoby radę ogarnąć po wyłączeniu licencji, pomyślałbym nad jakimś rozwiązaniem. Dodatkowo w Online Championship jest możliwość startowania według usytuowania w tabeli i o tyle dobrze, że tam są ustawienia z góry, których nie powinno randomowo nadpisać. Rozgrzewki nigdzie nie widziałem w opcjach.

Będziemy się zastanawiać co dalej zrobić z tym fantem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak mi wpadlo do glowy pytanie: czy wy te bledy w ogole zglaszacie developerom?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwilowo nie da rady. dostalem tam bana do swiat ;)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie odnośnie regulaminu:

Zachowanie w boksach (Pit Etiquette)

PE-1 Kierowcy opuszczający pity, by wjechać na tor, powinni to ogłosić hasłem PO (Pits Out) zanim znajda się na torze (zasada dotycząca tylko zawodów).

PE-4 Kierowcy zjeżdżający z toru do boksów powinni to ogłosić hasłem PI (Pits In) zbliżając się do wjazdu.

Jak to ogłosić, bo w menu gry nic takiego nie widziałem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz